Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ötleteket szeretnék ezzel...

Ötleteket szeretnék ezzel kapcsolatban: egy felnőtt kutya, egy kölyök kutyus, és egy 1 éves cica, hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy 6 éves szuka vizslám, egy éve kapott egy kis macsekot /ivartalanított/, akivel jól kijönnek/kijöttek, aztán két hete érkezett egy kis vizsla /szintén szuka/. Az a gond, hogy a macska, nem igazán tolerálja a kicsit, már az első perctől,a kicsi meg kíváncsi, meg vizsgálná, de a macsek elszalad és ilyenkor a nagy is támadóan lép fel vele szemben, pedig eddig még sose csinálta, együtt aludtak, egy helyen ettek, és amióta a kicsi meg van azóta egy kicsit agresszív vele,de csak akkor amikor a kicsi hajtja, vagy amikor a kicsi is épp ott van, amikor a kicsi bent van vagy épp nem láthatja őket, akkor meg megint a legnagyobb pajtások, nyalogatják egymást, dorombol a macska a kutyának, hozzá bújik...nem értem. Gondolom valami olyasmi lehetne a megoldás,hogy a kis kutyát és a macskát valahogy össze haverkodtatni... csak egyenlőre még nincs ötletem (ja a cica elég agresszív :)) ha nektek van,légyszi írjatok egy -kettőt :) köszönöm :)
2011. júl. 15. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A felnőtt macsekok nem nagyon bírják a kölyökkutyákat, a kutyus csak játszani akar velük, a macska meg fél, azt hiszi megakarják támadni. Az én kölyökkutyám is kapott már 2 taslit a macskától (bírja a lógós dolgokat a hüle kutya, így elkapta kétszer a macska farkát), azóta elkerüli őt és így jól megvannak. Szerintem később már minden oké lesz közöttük, csak túl kell élni a kölyökkort, amikor a kutyusok még mindennel és mindenkivel játszani akarnak :)
2011. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!