Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutyavitamin fajták?...

Jó kutyavitamin fajták? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a kutyámnak kutyavitamint,kutyarágókát(tudjátok,olyat mint az a csontféle),kutyajutalom falatot!Jó márkák,ami nálatok "bevált"? Pl.Pedigree?
2011. júl. 15. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A Pedigree és a jó minőség Ég és Föld.

Ha jó tápot kap, nincs szükség vitaminra.

2011. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én most vettem a pincsimnek Pedigree Dentasticks-et ha jól írom, azzal pucolja a fogát és szereti rágcsálni. Meg Pedigree-ből van a smackos, az ilyen puha lapocskák, akár falatokra tépheted és jutizhatsz vele tanításkor. Szerintem nem rosszak a Pedigree-s juti falatok. De tápot nem vennék tőlük...
2011. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha jó minőségű tápot kap akkor nem kell vitamin mert az benne van a tápjába én kutyum öregszik és tápot váltottam régen nem nagyon néztem milyen a minősége de most hogy pluszba ne vegyek vitamint neki és megkapja a korának megfelelő tápanyagokat inkább jó tápot kap..


amúgy én egy német fajta jutalom falatot adok neki olcsó és annyit nem kap egyszerre belőle hogy káros legyen..de a pedigree juti falatok is jók ..állatorvostól tudom hogy a pedigree dentasticks az csak arra jó hogy a kutya rágjon vmit mert tisztitani nem tisztít...de tápot abból már én se vennék..

2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pedigree nagyon nagyon messze áll a jóminőségtől. Jutalomfalatnak elmegy, de etetni ne etess azzal. Acana, Royal Canin, Orijen, Josera, Brit Care, Boch, ezek jó tápok. Pedigree, Chapi, Friskies egy kupac ízesített szar.
2011. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!