Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jól meglennének így?

Jól meglennének így?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 4 kutyát szeretnénk a párommal. Persze nem egyszerre. Van már egy kis helyes szuka(25 kg-os) keverék menhelyről származó kutyánk. Idős már. Szeretnénk mellé egy (kan)ír farkas kutyát, egy (szuka) csivavát és egy (szuka) mudit. Ilyen sorrendben. Az a megállapodásunk, hogy csak akkor kerül új kutya a házhoz ha a meglévő kutyáink már levizsgáztak középhaladóból is.

Kinti-benti kutyusok lennének.Kis-Közepes kert.

Napi többszöri sétákkal, heti kb 3-4szeri erdőbe járással és havi 2-3-szor a Tiszára is lemennénk.

Kutyaiskolában rendszeresen járunk! Kutyakiképzőként tevénykedek és (nagyon) gyakran járok ki a menhelyre önkéntesnek. Értünk a kutyákhoz. Félünk attól, hogy véletlenül az ír nehogy megsebesítse a csivit! Ez előfordulhat?

Persze falkavezérségi problémák elő sem fordulhatnak!

És még az lenne a kérdésem, hogy az idős kutyám, hogy bírná az új lakókat?

Régen mikor még a szüleimmel laktam hárman voltak. (egy kutya szüleimé, egy kutya nővéremé, egy pedig az enyém) És mikor én eljöttem onnan, jött velem a kutyusom (ez nem volt kérdés!).

Van elég pénzünk a minőségi (acana) tápokra, az orvosi ellátásokra, a felszerelésekre.

Fel vagyunk készülve az új kutyusokra.

Jól meglennének így?


2011. júl. 16. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
4 kutya?nem sok az egy picit?
2011. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%

engem inkább az udvar pontos mérete érdekel, hogy biztos elfér-e oda 4 kutya?

nálunk itt a szomszédban volt 4 kutya. mind megvadult. kicsi volt nekik a hely, és egyik évben kinn volt a rendőrség és soha többé nem láttam ott kutyát.

vigyázz nehogy te is így végezd. 4 vadállat plusz valaki aki küldi a rendőrséget. és ennyi...

2011. júl. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mo-on behoztak egy új örvényt,hogy egy háztartásban 2 kutyánál több nem lehet!!Olvass utána,mielőtt vki feljelentene amiért több kutya van a háznál mint ami elő van írva
2011. júl. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

utolsó, mikor hozták be ezt a törvényt?

tudtommal nincs országos hatályú ebrendelet érvényben, csak az önkormányzatiak...

2011. júl. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eleve ha kutya oktató vagy, ilyen kérdések fel sem merülnek benned...
2011. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a két kutya/háztartás ez szerintem is csak mint helyi rendelet működik egyes településeken. Egyébként meg ennyi sétával, megfelelő nevelés mellett nem hiszem, hogy probléma lehetne a 4 kutya.
2011. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem megesznek így. De az újat mindig óvatosan szokasd hozzó a nagyobbakhoz. Úgy nem lesz baj.
2011. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajánlop péntek este 23.00-kor A csodálatos kutyadokit!

Az ír farkas nem veregedős a csivi letépheti a fülét nem bánja nagyon gyugodt kedves!A mudikkal kell vigyázni mert azok elég kpdosósak és a csivava könnyen felbosszantja!

Úgy szoktasd össze,hogy (akármilyen kölyök is a kölyök ami újonnal jött)Ne a saját területükön hanem vidd el sétálni a meglévőket és a férjed meg valahol várjon ne beszéljetek!Csak egymással!Legyetek nyugodtak!És ne hagyd szagolni a kutyákat(az ujjat ne szagolják!)Hanem 10percig séta után mehet az elengedés!!!:)

2011. júl. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az Acana jó táp!Nem a legjobb de jó!Postán küldhetsz nekünk is xD
2011. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 kutya az ugye tudod hogy havi 40 ezer + még minden kicsinél az első oltások , remélem nyertél a lutrin :) ha én döntenék csivavát kihagynám.
2011. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!