Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire jó egy kiskutyának...

Mennyire jó egy kiskutyának ha benvan zárva?

Figyelt kérdés
Szomszédomban van most egy kis tacskó kutya. Tegnap hozták. Pont láttam ma mert mentem a boltba és kibújt a kapu alatt szóltam nekik hogy itt a kicsi. Mondta a srác hogy tegnap hozta a tesója és odaadtam neki. Nagyon aranyos az én havanesem óriás hozzá képest. :) De a lényeg. Egész nap sír(tudom kicsi még) de az előbb voltam kint és halottam hogy onnan jön a hang ahol bevan zárva. Jó ez így szegénykének? Megszakad érte a szivem. Én nem tudnám így leszarni.
2011. júl. 18. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
*bevan
2011. júl. 18. 20:54
 2/7 anonim válasza:
Sajnos nagy az isten állatkertje. Rengeteg ilyen barom van.
2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hátha nincsenek otthon a gazdái akkor az a biztonságos egy kölyöknek ha be van zárva...


mindig bezárják?? vagy csak amikor elmennek mert nem mindegy..


beszélj a szomszéddal ha akkor van bezárva a kutyus amikor otthon vannak és kérdezd meg hogy mért zárják be ha itthon vannak mondjuk az sincs kizárva hogy azért van bezárva mert nem tudnak rá úgy figyelni vagy nem tudom akkor mondjuk minek nekik kutya nah mind1..

2011. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nos van már egy másik kutyájuk nagyon régóta, de az is hátra van zárva a hátsó udvarra ott is egy elkerített részen. Azt se értettem soha hogy minke ha leszarják. Sose engedik előre csak szökőévente. Akkor minek ez a kiskutya? Félek hogy az is ilyen sorsra jut.
2011. júl. 18. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látok át és nem tudom eldöntetni hogy bevan e zárva vagy nem. De van egy olyan érzésem hogy igen.
2011. júl. 18. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha ki tud bújni a kerítésen, akkor még jó, hogy be van zárva. Az jobb lenne neki, ha odakint elütik, megtámadja egy kutya, eltéved? Az én kiskutyám is be volt zárva, amíg kifért a kerítés lécei között, csak akkor lehetett kint, ha valaki ott volt velük.

Ha elég nagy a helyük és elege foglalkoznak velük, akkor semmi gond nincs azzal, hogy be vannak zárva. A kicsi azért nyüszít, mert új neki a hely, ha nem lenne bezárva, akkor is nyüszítene, ha majd megszokja, akkor csendben lesz.

2011. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz. Pont az előbb voltam kint ott rohangált, de úgyis nyüszített hiába szóltam neki hogy jöjjön oda a kerítéshez nem jött. Letojt. :D
2011. júl. 19. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!