Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizslának milyen méretű...

Vizslának milyen méretű nyakörv kell?

Figyelt kérdés
Barátnőm most kapott egy vizslát, neki szeretnék kedveskedni, és internetről rendelni nyakörvet. Nem tudja valaki, hogy mekkora méret (s, m, l) kellene neki? Én az M-re tippelek, de hátha az kicsi lesz...
2011. júl. 18. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen nyakörv? Állítható textil nyakörv? Az M-set vegyétek meg neki az jó lesz kiskorától kezdve felnőtt koráig.

Ilyesmire gondoltam [link]

2011. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oszt mekkora a kis drága? Hány hetes, hónapos? Mert ez ugyebár attól is függ.


Én is múlt héten hoztam el a picúrkámat (szintén vizsla), de még egyelőre nem viseli el magán a nyakörvet, kb 10 mp-enként vakaródzik... és addig-addig vakarta, míg csak leszedte :). Csak a legolcsóbbat vettem (textil), mert ilyenkor még gyorsan nő, azaz felesleges jó minőségű, drága nyakörvet venni.

2011. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

3 hónaposan hozta el, meg lehet zabálni.. :)

köszi a válaszokat, m-set rendelek, meg pár játékot a kicsinek:))

2011. júl. 18. 22:14
 4/4 L.J 23 ***** válasza:
Nekem 1 éves vizslám van.kiskorátol fogva állítható textil nyakörvet hord meg most vettünk neki egy másikat. M-es méret kiskorától jó lesz neki
2021. nov. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!