Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal canin junior tápot...

Royal canin junior tápot lehet venni valahol kimérve?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gödöllőn lehet a pataktéren a kisállatboltba...én acanát veszek kimérve de van royal canin is...


de amúgy tényleg attól függ hogy hol laksz írd le mert ha vki arra lakik az tud segíteni..

2011. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bp
2011. júl. 19. 11:41
 4/8 anonim ***** válasza:
menj el egy kisállatboltba ami tényleg nem nagy és kérdezd meg hogy lehet e kimérve kapni... 2.vagyok én is itt Gödöllőn 4 kisállat boltba voltam mire találtam egyet ahol mérnek ki...
2011. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nézegettem én,de eddig sehol sem lehetett kimérve kapni. azért szeretnék kimérve kapni hogy előbb kósolja meg a kutyusom hogy ízlik e neki,ne kelljen kidobni a többit,nagyon válogatós,a hill's kölyök tápot nem hajlandó megenni :(
2011. júl. 19. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:
állatorvosi patikákban lehet kérni 250 gm-osat...nekünk is amikro a kuyámnak fog próblémáji voltak az orvos átment a patikába és 5 féle 250 gm-os kutya tápot hozott royal canin, hills, stb próbáljuk ki melyiket eszi meg.. ...szerintem ott biztos tudnak adni kérdezd meg...
2011. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bp-n az Üllői út és az Ecseri út sarkán lévő kaiser mellet van egy kis bolt én is ott vettem.
2011. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,elnézek oda holnap
2011. júl. 19. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!