Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miért van, hogy...

Szerintetek miért van, hogy az egyik kutyám állandóan szopogatja a másik kutyám fülét? Mindkettő hosszú szőrű, és annyira undorító szokott lenni a kutya füle. Hiába szólok rá, amint elfordulunk, csinálja.

Figyelt kérdés
Ha valamiért feszült a kutya, akkor meg pláne.
2011. júl. 20. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a macskámnak csinálta ezt a kutyám. talán bolhás vagy valami parazitát érezhet benne.
2011. júl. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem bolhás egyik sem. Olyan idegesítő. :(
2011. júl. 20. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy undorító, de csak simán tisztogatja a kutyust ;)
2011. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem. Azt tudom, hogy milyen. Szokták egymás arcát tisztogatni. De a füle tövét rendesen szopogatja...
2011. júl. 20. 15:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Szeretetből csinálja, tényleg undorító. A miénk is ezt csinálja.
2011. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Az agaram meg rágja az izlandi füle tövét. Soha nincs rendesen szőr rajta. De csak az övét és csak ő. Vannak megfejthetetlen dolgok az életben.
2011. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az én spánieleim is ezt csinálják ne aggódj nincs baj tudom hogy undorító de ez nekik jó ha kölykök az azért van mert azt hiszik az anyjuk melle. ha nagyobbak csak unalomból csinálják.
2012. jún. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!