Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy ne szökjen...

Emy1991 kérdése:

Mit csináljak, hogy ne szökjenek ki?

Figyelt kérdés
Van 2 mixelt kutyusom és imádom őket, de mostanában mindig kirágják a kerítést és kiszöknek a szomszédba. Már rengetegszer befoltoztuk, de újra kirágják.Már el is vertük, leszidtuk őket, de semmi értelme. A szomszéddal is összevesztünk emiatt.Azon gondolkozunk, hogy megkötjük őket. Van nekik kennel, de azt is többször kirágták. Van valami ötletetek? Köszönöm
2011. júl. 22. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

rendes kerítés.

és rendes kennel.

(a vasat nem tudják elrágni a kutyák)

2011. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez rendes drót kerítés. A kockás vas kerítést meg átmásszák. Valami jobb ötlet?
2011. júl. 22. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
a legjobb ha megkötitek. sokan jönnek majd itt ellenem, de mást nem tudtok csinálni!
2011. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A mi kutyáink is ezt csinálták...az egész udvaron meg kellett vaslapokkal erősíteni a kerítéseket, mert mindent szétrágtak, illetve addig feszegették, amíg ki nem jutottak...amit meg nem tudtak szétrágni, azon ők is átmásztak :D utóbbiakat meg kellett magasítani. Azóta nincsen gond.
2011. júl. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a dróthálót nagyon könnyen fel tudják feszíteni, az nem meríti ki a "rendes kerítés" fogalmát.


ha meg mászik, akkor börtönrács-szerűen befelé megdöntve 45°-ban fel kell rakni még fél méter kerítést. azon már ki nem másznak. a kennelt meg le kell fedni.

2011. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra még senki nem gondolt, hogy lehetővé kéne nekik tenni, hogy legálisan a gazdival együtt kijuthassanak a külvilág? Rendszeres sétáltatás, sok játék, soktanulás, gyakorlás, és máris nem akarnak annyira szökni.


Unatkoznak szerencsétlenek, ha ezt egy lánccal oldjátok meg, akkor a láncon fognak rosszalkodni, elvadulni, minden bogarat megugatni.


A LÁNC NEM MEGOLDÁSA A PROBLÉMÁNAK, HANEM ELKERÜLÉSE!

2011. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát el tudom képzelni, hogy igazad van. Mostanában amúgy is elhanyagoltam őket.A lánc nekem sem tetszik, végső megoldásnak szántam. Többet fogok velük foglalkozni, hátha megjavulnak. Köszönöm mindenkinek a segítséget. Sikítok, ha nem történt semmi :D
2011. júl. 23. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!