Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hetes kiskutyának kell...

3 hetes kiskutyának kell vizet adni?

Figyelt kérdés
?
2009. ápr. 4. 21:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
24%
ne agy nekik vizet hanem tejet ha vizet akkor is lehet egy kicsit
2009. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Az anyjának a teje kell neki,nem viz!

Vagy történt vele valami?

2009. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tejet ne adj neki. Ha valami baj van és nem tudnak szopni, akkor vegyél állatpatikában/állatorvosnál tejport és azt keverd be nekik. A tehéntejet nem bírják.
2009. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már kapnak az anyatej mellé tejbegrízt is de nemtudom hogy nem szomjaznak-e meg utánna
2009. ápr. 5. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Minek adsz nekik tejbegrizt? Ennyire piciknek csak anyatejet szabad! Legalább 6 hetes korukig ne adj nekik semmit,utána meg már mindent megkóstolnak, a vizet is ha nekik kell.
2009. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4 hetes korukig nincs szüksége a kölyköknek semmire, pláne tejbegrizre, az csak haspuffadást és hasmenést okoz!

! hetes koruk után reggel-este kapjanak prémium minőségű junior tápot beáztatva VÍZBE (véletlen sem tejbe, mert a tej borzalmas hascsikarást okoz nekik és hasmenést), a tej mellé kiegészítésként. 6 hetes koruktól 4-szer kell nekik enni adni, szintén áztatott tápot. Lehet adni nekik rizst prémium konzervvel és zöldségekkel bekeverve.

A tejet/krumpit/kakaót tartalmazó dolgokat messze kerüld el!

2009. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jah és 4 hetes koruktól rakhatsz eléjük vizet.
2009. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
3 hetes koruktól kell kezdeni etetni őket és híg tejbegrízzel kell etetni őket aztán jöhet a beáztatott táp nem etetési tanácsot kértem mindent tudok róluk
2009. ápr. 5. 15:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a kicsiknek 3 hetes koruktól adok enni és mellé vizet. Persze akkor szopnak amikor akarnak. De kedves kérdező, ha mindent tudsz róluk, akkor egy ilyen egyszerűbb dolgot miért itt kell megkérdezni? Véleményen szerint a kiskutyának semmi szüksége tejbegrízre, nem is olvastam/hallottam ilyet sehol. Tökéletesen megfelel nekik a vízbe áztatott minőségi kölyöktáp. legalábbis az enyémeknek megfelelt, és minden más kiskutyának is,a kit ismerek...
2009. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én a spanci kölyköket ( több alom) 3-3,5 hetes kortol anyjuk teje mellet kieg.ként jr. konzerv és táp keverékkel kényeztettem amibe csonterősitő és vit.tabletta poritva is került. Ha akartak az anyjuk vizestáljábol tudtak inni. volt rá példa.
2009. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!