Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holt tudok olcsón csivavát...

Holt tudok olcsón csivavát venni? (Csongrád megye környékén)

Figyelt kérdés
Kb olyan 10-30 ezer forint között (és lécci ne írjátok hogy ennyiért nem találsz és bunkó válaszokat se írjatok)
2011. júl. 27. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Szaporítótól vehetsz beteg, szűretlen szülőktől való kutyát, ami nagy eséllyel idegrendszeri és egészségügyi problémákkal lesz megáldva, és még a szaporítót támogatod...ja és még valószínűleg nem is fajtatiszta, mert aminek nincs törzskönyve az nem minősül fajtatisztának, csak fajtajellegű keveréknek. Akár tetszik, akár nem, ez így van.

[link]

2011. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
-.-""-.-""" Nyilván nem beteg kutyát akarok venni -.-""-.-"""
2011. júl. 27. 18:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt van néhány csivava keverék, szerintem nagyon arik :)

[link]

Azt nem néztem, melyik hol van, de ha mondjuk Bp-ig kellene érte utaznod még akkor is olcsóbb mintha vennél, és legalább segítesz egy gazdikereső kutyuson :)

Vagy mondjuk egy rövid városnézéssel egybekötheted az utat és mielőtt indulsz haza bemész a kutyusért :)

2011. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rászánom a pénzt és nem kell pattognod-.-""""""-.-""""""

és fajtisztát szeretnék mert képzeld nem nekem lesz hanem a arátnőmnek.... nekem van csivavám-.-""""""""-.-""""""""

És amugy is a mai világban sok 20-30 ezer forint egy kutyára de én szánok rá....-.-"""""-.-"""""

2011. júl. 27. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Hova lett a válaszom? O.o Nem tudom mi volt vele a probléma..
2011. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

huhh ugysem fogod felfogni de hátha:


nem azért drága tenyésztőtől mert menő, hanem mert sokba került az h a tenyészpárt és a kicsiket is minőségi táppal etessék, meglegyen az orvosi felügyelet, szűrések stb. ez nem jön ki 10000ftból. már az oltás chip féreghajtás is többe kerül mint ez..

2011. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tyler913 ***** válasza:
Ha a baratnodnek lesz,akkor szolj,hogy gyujtson meg ra.Ahogy elottem is irtak,egy fajtatiszta,TK-s,szurt kutyanak 80 e folott kezdodik az ara,es nem azert ennyi,mert luxuskutya,hanem mert egyszeruen ennyibe kerul egy egeszseges,oroklott betegsegektol mentes,fajtajellegu kolyokkutya "letrejotte".Ha ennyit nem szansz ra,akkor fogadj orokbe menhelyrol gyak. ingyen,az ottani kutyakkal nincs semmi baj.De legyszi,semmikeppen se tamogasd a szaporitokat.
2011. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Apum is szaporítótól vette az egyik ismerősétől mondjuk ő 50.000 ft-ért ,kicsit nagyobb mint amilyennek kellene lennie (5kg) egyáltalán nem beteg,kijön a nagy kutyusokkal is szóval ez nem mindig igaz :)Sőt még trükköket is megtanult..Szal ez nem minden esetben igaz .. itt is csak nevelés kérdése.

Itt van pár oldal ahol tudsz nézelődni :

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeket találtam csak Csongrád megyébe :)

Szerintem az utolsó a legjobb ;)

Sok sikert a kutyihoz .!

Ha bármi kérdésed van nekem írhatsz !!!

2011. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia utolsó Köszi a választ


Az expresszen ezek szaporítok?

2011. júl. 29. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Tenyesztő nem hirdet expresszen...saját tárhelye van.

Ha nincs törzskönyv akkor pedig egyérgelmü h nem az.merg akkor ugye ki valthatna a tk-t

2011. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!