Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nem tud Szombathely...

Xyzszs kérdése:

Valaki nem tud Szombathely környékén vagy Vas megyében eladó bichon havanese kiskutyát,15ezer forint körül? Vagy bichon keveréket, ami ingyen elvihető?!

Figyelt kérdés
Nem kell törzskönyv,meg ilyesmi..Az oltást is megoldjuk mi!Nagyon fontos lenne.........
2011. júl. 28. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
35 000 tudok de 15ért nem.
2011. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenképp menhely! Ne támogasd a szaporítókat!
2011. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek:köszönöm!Utolsónak:gondoltam én is menhelyre,de nem találtam bichon keveréket és nekem mindenképpen az kell.Most halt meg a kutyám,15 éves volt és nagyon okos!Ezért szeretnék olyat!Ő is keverék volt.Nekem nem kell mindenféle szuper nyertes szülőtől..csak egészséges legyen.
2011. júl. 28. 13:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Hát igen, az egészség mindenképp a legfontosabb, ezért lenne jó tenyésztőtől venni. A valamilyen küllemi hibájú kutyákat olcsóbban szokták adni.

Vagy még az illatos úton szoktak lenni bichon, yorkie keverékek.

2011. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az új kutyádban soha ne keresd a régit, könnyebb így elfogadni, hogy ő már nincs. Az új kutya akkor sem fog belül hasonlítani rá, még ha hasonló lesz is kívülről.

A meglévő pénzed használd inkább arra, hogy megments egy életet .. kis utazással álomkutyát találhatsz a gyepiken, menhelyeken. Gondolj arra hogy nem csak te érdemelsz meg egy jó kutyát, ők is megérdemelnek egy jó gazdit.

Nézd őket:

[link]

[link]

[link]

És a többi több ezer darab ...

2011. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,tényleg!
2011. júl. 28. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!