Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van, ha a szuka m....

Mitől van, ha a szuka m. vizsla kutyámnak fel van dagadva, , ott"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A kutyusom 10&fél hónapos és nagyon be van neki dagadva a fenekétől odáig.Ez mitől lehet ?,eddig nem volt ilyen .Kérlek titeket csak normális válaszokat írjatok.Előre is köszönöm
2011. aug. 1. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Tüzel.

Olvass utána, mit is jelent ez a szó.

2011. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tüzel a kutyusod!

[link]

2011. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Bizony, nagy lány lett. Vigyázz rá nagyon, séta csak pórázon, ha nem tudsz rá figyelni inkább legyen bent a házban. Aztán ideje elgondolkodni az ivartalanításon is.
2011. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Az "ott" az a szuka kutya nemi szerve amit pérának neveznek. A tüzelő szukának a nemi szerve megduzzad és vér szivárog belőle. a Tüzelési időszak 20-25 napig is eltart (igaz ebből átlagosan csak 3-4 napig termékenyek de ennek pontos meghatározása csak progeszteron méréssel kivitelezhető bár általánosan a 9-14. nap közé esik de lehet később is) szóval nagyon vigyázz rá és könyörgöm ivartalanítsd....
2011. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat(tudom mit jelent a tüzelés ,de nem tudtam ,hogy ennyire bedagad neki )nem szeretném ivartalanítani és bezárni sem fogom a házba ,viszont a kerítés meggátolja az elszökésben.
2011. aug. 1. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:

meg ahogy azt te elképzeled...hihetetlenül kreatívak mind a kanok a bejutásban mint a szukák a kijutásban...

Az ivartalanított kutyák tovább élnek elkerülhető vele a méh és emlő daganat ami az ivaros kutyáknál idősebb korban gyakori még azoknál is akik ellettek. Az ivartalanítással elkerülöd az állvemhességet nem mellesleg az ebadót.. és a nem kívánt szaporulatot is hisz a menhelyek tele vannak kölykökkel plusz a szukádnak is nagyobb esélye van az ellésbe belehalni mint a műtétbe..

2011. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehogy azt hidd! Én befogadtam egy kistestű kutyust, valami pincsiszerűt, épp tüzelt.Nos, a kutya úgy röpült át a 2 méteres kerítésen,hogy csak lestem. Ilyenkor nem ismernek lehetetlent.
2011. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Hurrá, megint egy felelős kutyatartó.............. Kár h a vizslákkal és keverékeikkel Dunát lehet rekeszteni. De azért hajrá, Júlia13....gondolom az életkorodat jelöli...
2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!