Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudok eligazodni a fajták...

Nem tudok eligazodni a fajták kötött (? ) (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Most akkor melyik melyik:

Aussie,Border Colli,Colli,Sheltie.

Légyszi linkeljetek mindegyikről egy képet,mert nem tudom melyik melyik,mert mindengol össze vissza írják.

Ezenkívül valami olyan honlapot szeretnék olvasni,ahol ezekről a fajtákról egy helyen mmindent leírnak a kb ártól,a jellemükig és melyiknek milyen gazda való stb.

A válaszokat előre is köszönöm!:)

16/L


2011. aug. 1. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Aussie:

[link]

Sheltie:

[link]

Collie:

[link]

Border:

[link]

2011. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ilyen honlap nincs ahol minden le van írva külön de vannak fajta leírások ha beírod google ba akkor van egy csomó a fajtáról írt cikk
2011. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia!


Aussie=ausztrál juhászkutya

itt egy kennel: [link]


border collie: az is ausztrál, terelőkutya

[link]


collie=skót juhász

[link]


sheltie= "kicsi" skót juhász

[link]

2011. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

collie = skót juhász : [link]


aussie = ausztrál juhászkutya : [link]


border collie : [link]


A sheltie a skót juhász kisebb változata : [link]

2011. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
kicsi skót juhász... na ez az amitől herótom van...jellemben nem is hasonlít a kettő és azért a méreten kívül bőven vannak küllemi eltérések is.. utálom mikor le kis Lassiezik a sheltiemet meg kis skót juhász stb..
2011. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha megadod a mail címedet akkor van néhány excel formátumú cikk amiket én írtam a collieról, sheltieről és az aussieról is van ilyenem ebben le van egy csomó minden írva a fajtákról, kiknek való stb..
2011. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gabica27 válasza:

Had javítsalak ki. A Border baromira nem ausztrál. Még amit linkeltél róla az is úgy kezdi, hogy "Hazája az Anglia és Skóci közötti határvidék, a "border"."

2011. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat,már értem,hogy melyik melyik fajta.:)

Segítenétek még egy kérdésben?Szerintetek zek közül a fajták közül,amiket kérdeztem melyik lenne nekem a legideálisabb.Társasházban lakunk,van egy három és fél éves tündéri,ragaszkodó,játékos yorkim,viszont az a baj vele,hogy nincs jól szocializálva kutyákkal.Nagyoon szeretm az álatokat az új kutyával sétálnék,játszanék minden nap.Olyan kutyát szeretnék,ami a lehető legjobban kijön természetétől fogva az én kis kutyusommal,okos,barátságos,ragaszkodó,kedves.

Szerintetek melyik lenne nekem a legjobb?

2011. aug. 1. 18:03
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy általában elég nyugodt természetű,de azért játékos.
2011. aug. 1. 18:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Társasházba inkább a sheltie vagy a collie. A border és az aussie mozgásigénye nagyon nagy.
2011. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!