Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összement a kutyám, mit tegyek?

Összement a kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentem nyaralni két hétre, és itthon hagytam a két kutyámat, akikről anya gondoskodott tehát kaptak enni...

Mikor visszajöttem, az egyik kisebb lett.

Mi történhetett vele?


2011. aug. 2. 16:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

a kutyák 2 évesek, kb egy éve nem nőnek...

csak az egyik ment össze...

ja és nem fémből vannak... asszem

várj, megnézem

2011. aug. 2. 18:30
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak rosszul eméxel rá mekkora...

de nem lett véletlenül levágva a szőre és azért kisebb..


amúgy hasonló nálam is volt amikor elmentünk horvátba nyaralni egy hétre és addig egyik ismim vigyázott a két kutyára és amikor vissza mentünk akkor az egyik kutyunk kisebbnek tűnt pedig tudtam hogy kizárt aztán rájöttem hogy sokat találkoztam kint egy kistestű keverék kutyussal és az kicsi volt de hasonlított az egyik kutyunkra és megszoktam a kutyus méretét és azért tűnt kisebbnek...szerintem veled is hasonló történhetett..

én biztos voltam benne hogy én emlékesztem rosszul mert egy 5 éves kutya nem nő és nem is kicsinyedik össze utobbi pedig kizárt..

2011. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vidd el azt a kutyát az állatorvosi egyetemre!!! Majd kideritik!! Feltétlezem rendszeresen hordtad állatorvoshoz ugyh visszamenő adatuk is lesz a kutyáról/kutyákról.

Hisz ugyan ott élnek, ugyanazt eszik isszák mégis egyik igy reagált az elutazásodra a másik meg nem...

Lehet h az összement kutya jobban szeret téged mint a másik és nélküled kisebbségi érzése lett!

2011. aug. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!