Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat a gördeszkával...

A kutyámat a gördeszkával megutötték az egyik oldalon a szájánál, ugatott egyet és vérzett a szája most elált (ez úgy 5-10 perce történt most ez baj?

Figyelt kérdés
nem látszik rajta nincs letörve de nagyon megijedtem 1 éves beagle kutya ugyanugy játszik meg adtam neki friss vizet abbol ivot ja és az orra is nedves..elvigyem állatorvoshoz?vagy csak én ijedtem meg nagyon.már ne rendel az állatorvos///most behoztam h velem legyen itt fekszik melletem simogaton (közben játszik)
2009. ápr. 8. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
jaj istenem szegény!ha a kutyus nem tudja rendesen mozgatni az állát vagy nem tud enni inni akkor vidd azonnal állatorvoshoz! és ez hogy történt szegénnyel?
2009. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy fel repedt egy kicsit a szája és ezért vérzett(első válaszoló)
2009. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már azóta enni is adtam neki ugyanugy evett,csak nagyon megijedtem úgy volt h az öcsém most gördeszkázni tanul és a kutyusom azt hitte h vele játszik az öcsém és odament hozzá de öcsém nem vette észre és felvette a gördeszkát csak közbe a kutya meg pont fordította el a fejét és a gördeszka eltalálta :(
2009. ápr. 8. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja de a fogait meg kéne nézni, nem lazult e ki valamelyik.
2009. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem is nézd meg a fogait meg az inyjét hogy nem e repedt meg.(első válaszoló)
2009. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó köszi a válaszokat és a segítséget :D ):
2009. ápr. 8. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Szívesen remélem semmi baja nincs a tutyinak:D
2009. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én is remélem
2009. ápr. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!