Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van állateledelbolt...

Hol van állateledelbolt Budapesten ahol árulnak fagyasztott húst?

Figyelt kérdés

Vidéken rengeteg ilyen bolt van, ahol nem csak a szokásos száraz tápok, konzervek vannak, hanem kifejezetten állatok etetésére szánt csirkefarhát, csirkenyak, vadnyesedék..stb. és még számtalan húsféle. Ezek olcsóbbak mintha hentesnél venném.

Tudtok ilyen boltot Budapesten? Mert én sajnos nem találtam.


2011. aug. 6. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem próbálj venni egy húsboltban csirkefarhátat vagy ilyesmit. Én nem Budapesten lakom hanem falun és itt az állateledel boltban is árulnak. De valamikor én is a húsboltban veszem. a húsboltban egy csirkefarhát úgy 4-500Ft/Kg addig állateledel boltban a fagyasztott 250Ft/Csomag. Szóval az igaz hogy állateledel boltban olcsóbb de hát ez van. Mondom álltalában én is a húsboltban veszem mert az legalább vagyis remélhetőleg frisebb!
2011. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahova én járok, az egy nagyker Soroksáron.. Garantáltan jó minőségű húsok vannak. Annyi csak a megkötés, a minimum vásárlás 1 rekesz áru.
2011. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Bár a kérdés elég régi, de talán segítségül szolgálhat másoknak akik épp hasonló kérdésre keresnek választ.


Én a csepeli piacra járok, van egy nagyon jól felszerelt állat eledel bolt. Nagy választékban kapható fagyasztott húsáru, elfogadható áron (Farhát, láb, nyak, bőr, nyúl stb...) - korlátozástól függetlenül vásárolható (nincs minimum megkötés, vehetsz akár egy kilót is).


Az alábbi linken megtekinthető a csepeli piac térképe, az 57-es üzletről van szó.


[link]

2012. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Budapesten két helyen van Fanni's Barfshop, ahol 100%-ig biztos, megbízható forrásból származó fagyasztott húsok vannak:

11. kerület, Kanizsai utca

13. kerület, Szegedi út 3.


[link]

2017. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!