Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutyát válasszak?...

Milyen kiskutyát válasszak? Felsorolom az elvárásaimat, és amit nyújthatok neki.

Figyelt kérdés

- nagy ház, nagy kerttel és udvarral (ami el van különítve)

- szeretném néhány trükkre megtanítani, játszani vele

- kutyasétáltatás (nem gond)

- nagyobb termetűt szeretnék, szal nem palotapincsi és társait, de már nem is ilyen nagy macisakat, hanem valami olyasmi nagyságút, mint a németjuhász és társai

- legyen szófogadó, kedves, játékos, okos és egyben (bár ez nem annyira fontos) házörző

- szeresse a 10 éves húgomat és a többi embert is

- ne legyen túl zajos


2011. aug. 6. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vizsla
2011. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
a Border Collie. Egy picit kisebb a németjuhásznál, de az elvárásaidnak pont jók. Kivéve annak az egynek nem. De gondolkodj keverékeken. Ha tudják milyenek a szülei, akkor meglehet állapítani mekkora lesz.
2011. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
bullmasztif
2011. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Mindenképpen magyar vizsla :)
2011. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én is a collie-ra gondoltam [link]
2011. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
szamojéd. kb németjuhász méretű, kedves és okos, bár makacs is, sok időt kell áldozni rá ha bonyolult dolgokra akarod megtanítani. Viszont nagyon szelíd, és pajkos is, imád játszani. sok mozgást igényel, és fésülni is kell, amihez kicsi korában hozzá kell szoktatni. :) itt egy kép róla: [link] itt egy másik is.: [link] bár ha kint van tartva nem ilyen szép fehér a szőre.
2011. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
esetleg skót juhász, mudi vagy shar pei
2011. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
És esetleg a husky?
2011. aug. 6. 19:06
 9/20 anonim ***** válasza:
a husky elég makacs, és a legközelebb ál a farkashoz, ezért mondtam a szamojedet, mert hasonlít, de nem annyira makacs. a husky szökős is, és nem annyira szelíd, bár a gazdáját nagyon szereti. őrá TÉNYLEG rengeteg időt kellene rászánnod! csak követezetes embernek való, aki tud parancsolni neki, és aki jó falkavezér.
2011. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: régen én is huskyt szerettem volna, de mindenhol azt írták, csak tapasztalt kutyatartóknak ajánlják. ha utánnaolvasol, bővebben is tájékozódhatsz hogy miért. de aztán rátaláltam az én fehér púderpamacsomra :)
2011. aug. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!