Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám álvemhes vagy petekfé...

A kutyám álvemhes vagy petekfészek daganata van, de nincs pénzünk megműttetni. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hát sajnos akkor semmit nem tudtok tenni:(Muszály lesz elvinni dokihoz vagy különben elpusztul.
2009. ápr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vigyétek el dokihoz. Megműti úgy is, hogyha később vagy részletben fizettek. Ne hagyjátok szenvedni. (A műtét közben mindjárt ivartalanítja is, hogy ilyen ne forduljon többet elő)
2009. ápr. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Te már raktál fel 1-2 kérdést ezzel kapcsolatossan, ugye? Mert ha te vagy az, akkor csak azt tudom mnodani, hogy szerintem simán megtudjátok beszélni az orvossal, hogy részletbe fizessétek ki. Csak nem lehettek annyira szívtelenek, hogy hagyjátok elpusztulni? Szegény kutya, a képen nagyon durván nézett ki, hogy szenvedhet... Erre nem lehet azt mondani,hogy gyűjts rá pénz, v ilyen. Mert ez SÜRGÖS lenne az állat számára. Én csakis azt tudom ajánlani hogy részletbe fizessétek ki...
2009. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem mind1 h álvemhes vagy daganata van. ha álvemhes akkor ha kicsit koplaltatod , megoldódik a probléma, vagy pedig az ivartalanítás.
2009. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz öcsém? Talán tudok segíteni.
2009. ápr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért, orvos vagy?
2009. ápr. 10. 22:11
 7/18 A kérdező kommentje:
A szüleim azt mondják még részletre sem tudjuk megengedni magunknak:(
2009. ápr. 10. 22:11
 8/18 anonim ***** válasza:
nekünk is beteg az egyik kutyank francia bulldog.már eleve alom maradék,csak nem volt szivünk elaltatni,mert hozzánk nött.másfél éves,de már 300 ezer ráment,minden hónapban kell vinni.kutattam már a neten,de még olyan szervezet sincs akitöl segitseget lehetne kérni.
2009. ápr. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Akkor most sok szenvedéssel és fájdalmakkal fog elmenni.

(ha daganata van)

Én ezt soha nem bocsátanám meg magamnak.

Minden ember úgy vállaljon kutyát hogy azt tudja gondozni , ebben ezek is benne vannak. Ne hagyjátok hogy szenvedjen !!!

2009. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, viszont kapcsolatban vagyok alapítványokkal és jópár állatorvossal. Komoly kedvezményeket tudok ajánlani. Amúgy meg furcsa, hogy internet előfizetésre van pénz de a kutyára nincs. Minden esetre hívd fel a zöld zembrásokat kezdetnek. Meg mond meg, hogy hol laksz, tényleg vannak megoldási lehetőségek.
2009. ápr. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!