Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Goldennek milyen kefékre...

Egy Goldennek milyen kefékre van szüksége?

Figyelt kérdés

Lécci linkeljetek képeket is :-)


Köszi!


2011. aug. 9. 11:59
 1/6 (L) Bella (L) ***** válasza:

Furminatort vennék neki mindenképpen.

meg valamilyen bontó kefét. segítenek úgyis a boltban ahova mész vásárolni.

2011. aug. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk van egy drótkefénk, lapos, ovális alakú, a szélén körbe valamilyen puhább anyagból van a keferész és középen vannak a drótok. Szépen lehet kefélni vele, már amikor hagyja magát.

Viszont emellé én is befogok szerezni egy furminátort, azzal nagyon szépen kitudsz szedni annyi szőrt amennyit csak akarsz, méghozzá könnyedén! Az aljszőrrel se lesz gondod. Rádaásul sokáig bírják, nem fog hamar tönkremenni. Ez azért is jó, mert elég drága, olyan 10ezer forint környékén mozog.


Egyébként remélem, hogy segítettem, már többször kaptam tőled hasznos választ én is.


Üdv, egy kölyökgoldi gazdija:)

2011. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt egy kép a furminátorról, árral együtt, őszintén nem tudom megéri-e ennyiért, érdemes alaposan körülnézni!

Viszont ezen az oldalon a tápokat nézd meg, jó árban tudsz rendelni!


Kölyökgoldi gazdi megint.

2011. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én i gondoltam már FURminatorra, de most hogy Te is megerősítetted majd rástartolok egyre. Köszönöm szépen a segítségedet!!


További jó kutyázást!

2011. aug. 9. 14:02
 6/6 (L) Bella (L) ***** válasza:

használtam már furminatort goldin:)

a végén megmaradt a "fél kutya", szóval hasznos és megéri az árát.

2011. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!