Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxerral őrző-védőzni?

Boxerral őrző-védőzni?

Figyelt kérdés
Érdemes lenne? Könnyen tanul, vagy nem alkalmas az ÖV-re?
2011. aug. 9. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A fajta alkalmas. Az már csak egy dolog, hogy ma nagyon kevés boxer képes is rá. Valahogy elfelejtették, hogy van szájuk és azt evésen kívül másra is lehet használni.Ha jó helyről veszel kutyát, ahol súlyt helyeznek a munkaképességre is, működni fog a tied is az iskolán.
2011. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm. gondolom kutyasuliban meglátják, hogy meg van-e benne az, ami kell..
2011. aug. 9. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet! Én is dolgoztam már boxerrel is, egyedül kiképzés kérdése. Könnyen tanul, engedelmes, fürge na és persze az örző védő ösztön megvan benne. Megfelelő kiképzéssel, kiváló őrkutya.
2011. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! ezt hány hónapos/éves korától érdemes elkezdeni?
2011. aug. 9. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogváltás után már jó iskolába, jó segédhez mehettek.
2011. aug. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kutyáim, egész fiatalon elkezdik a gyakorlást. Amíg kölyök játékos edzések, rongyhúzás stb. Utána jöhetnek az alap parancsok, ül fekszik stb...1 éves kora körül lehet elkezdeni a komolyabb felkészülést. Alap parancsok után, a komolyabbak. Majd a fogd, ereszd, feltartóztat, marad. Utána csibészelés, kitámadás, kézjelekkel irányítás. Az ételmegtagadás is fontos idegentől, hogy ne lehessen lekenyerezni. 1 éves kora után kezdjétek el, addig csak az alap dolgok amiket egy kiskutya játékosan elsajátít. Üdv.
2011. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!