Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet megtekinteni azokat...

Hol lehet megtekinteni azokat a mudis képeket, amikre szavazni lehet a Mudi Fajtamentő Egyesület fényképpályázatán?

Figyelt kérdés
A naptárba való képekre gondolok.
2011. aug. 11. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


www.mudimento.hu/naptar/info.htm


Itt lehet majd, de majd csak egy hónap múlva, mert szept. 1-ig lehet még képeket beküldeni. Szeptember 25-én zárul le a szavazás. Ha valami kérdésed van, jobb, ha a netboard valamelyik mudis topicjában teszed fel, nagyon segítőkész, befogadó társaság, sok tenyésztő és tulajdonos ír oda, örömmel válaszolnak neked!

Minden jót, számítunk a szavazatodra, köszönjük! :)


Egy leendő mudigazda

2011. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, amúgy képeket is küldtem be!
2011. aug. 11. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt nagyon jól tetted! Csak figyelgesd majd az egyesület honlapját szeptembertől. Végülis logikus, hogy egyszerre kerül ki mind, mert így egyenlő eséllyel indulnak, nem kap több szavazatot az, ami már egy hónapja kint lenne. A fajtamentéstől fogadtál örökbe talán? Vagy csak van egy mudid, és szeretnéd viszontlátni őt a naptárban?
2011. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megkaptam a választ, jól gondoltam, a képeket csak szeptemberben lehet megnézni, s szavazni rájuk. Sok sikert :-)
2011. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!