Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gold Line's Proud Pioneer....

Gold Line's Proud Pioneer. (beagle kan) Ki ő?

Figyelt kérdés

Ez egy beagle kan kutyus neve,talán már nem él,de ő a kutyusom apja,és szeretnék róla megtudni pár dolgot!Aki tud róla v.mit,vagy tudja honnan tudnék róla meg pár dolgok,légyszi írjon! A képnek főleg örülnék!

Köszönöm!

Akár emailt is küldhettek!


2009. ápr. 13. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] google keresés esetleg??!
2009. ápr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

már néztem ott(a googlen,és azon az oldalon is ) de semmi...:(

azért köszi:)

2009. ápr. 13. 22:22
 3/7 A kérdező kommentje:
csak az utódairól találtam dolgokat,de róla semmit.
2009. ápr. 13. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Tőlük érdeklődjél, mert ők fedeztetnek nagyon sokat a Gold Line's kennel kutyáival.

De miért nem a tenyésztőtől kérdezel róla?

2009. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a csavargó kennel hapijának ne irj emailt csak telefonon érdeklődj, mert utálja ha emailon irnak neki. xD (tapasztalat)
2009. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ha belenéztek azon az oldalon a vk.-ba,láthatjátok hogy már írtam..xD De még tényleg nem írt vissza.xD

Amúgy a tenyésztőtől sem tudok mert a kutyusom már nyolc éves,és ez Békéscsabán volt,akkor még ovis voltam,ráadásul már el is költöztünk.Amúgy meg csak a kíváncsiság hajt!:D Szeretném tudni hogy hogy nézhetett ki! :D

2009. ápr. 14. 22:53
 7/7 A kérdező kommentje:

Képzeljétek,már visszaírtak!

Szóval nem szükséges több forrás,mert már találtam! :D

2009. ápr. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!