Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 6 éves Boxerom ami...

Sevinger D. kérdése:

Van egy 6 éves Boxerom ami nem harap de ugrál, és vettem egy 3 hónapos törpe labradort. De nem tudom hogy lehet összeszoktatni őket? Aki tud kérem írjon értelmes válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
törpe labradort???? :O
2011. aug. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Törpe labrador?
2011. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
törpe labrador?
2011. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is van egy boxerem, és szelíd, embereket nem bánt, de ha egy idegen kutya merészkedik a területére, kiakad, ráadásul akkor, ha azt hiszi, a gazdiját akarja bántani. Szerintem egy ismeretlen területen ismerkedjenek meg, és mutasd, hogy barát az új kutyus, simogasd, stb. Egy idő után jó barátok lesznek. Csak ne legyen az, hogy rögtön odaviszitek, és szegény boxer csak azt látja, hogy egy kutya jött. Frusztrált lehet, így olyanokat csinálhat, amit nem tenne. Egyébként nem vagyok szakértő, nézz utána a könyvekben, meg az interneten.
2011. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is megkérdezem. Törpe labrador?? :D
2011. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a törpe: kölyköt akar jelenteni..nyugodtan beviheted a kertbe..és össze engedheted öket..ha a boxered hallgat rád és a kicsi az elején félénk ültesd le..majd ha a kölyök megnyugodot,hogy ottvan egy nagy tehén" akkor a boxit enged oda hagyj néze meg ha ugrál a kicsire szolj rá vagy ha nem jön menj oda és kapd el a frakjánál fogva és vidd el..ezt játszd addig amig ránem jön hogy nem ugrálunk" multhéten vigyáztam egy bolognese kölyökre..a boxerem ugyan ezt csinált de igy békén hagyta és játszotak
2011. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!