Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle-találkozót szeretnék...

Beagle-találkozót szeretnék szervezni a városunkban. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 15. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
melyik városban? nekem is beagle-m van!!bocs h nem a kérdésre válaszoltam :S
2009. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komló! De végülis Baranya megyeiek is jöhetnek.
2009. ápr. 15. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok:én Csongrád megyei vagyok
2009. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

egyépként szerintem ugy csinálnám h : előszőr is szorolapot készítenék h hol mikor lesz meg ilyenek

aztán ha találkoznék egy beagle gazdival akkor odaadnám a neki a szorolapot!de én szerintem minden kutya gazdit várnék!

2009. ápr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
eddig csak én írtam szóval gondolom majd utánam írnak vlami okosat :D (13:30)én voltam (első)
2009. ápr. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi ez nekem is eszembe jutott, de én az újsághirdetésre gondoltam. De mit kell megszerveznem? Pl. Állatorvosi felügyelet kell-e.. büfé a gazdiknak...egyáltalán kerül-e pénzbe vagy nem.
2009. ápr. 15. 13:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Keresd meg a MEOE megyei szervezetét vagy a fajtaklubbot, biztosan segítenek!


Regizz a netboard.hu oldalra, ott találhatsz rengeteg bigli gazdit! :)

2009. ápr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok :D :az újsághírdetés is jó minél több helyen lássák esetleg csinálsz/nyomtatsz plakátot és bemész néhány boltba h esetleg kirakhatod-e akirakatba meg menj be állateledeles boltba és ott is kérd meg h kitehesd,és hol lenne?nem hinném h egy (mondjuk) parkba fizetni kéne de azért inkább kérdezd meg nehogy megbüntesenek meg ha nem is büfét de egy kis üditőt nasit azért sszerintem ihetnél a gazdiknak meg mindenképen írd oda h (pl)17-órátol nem tudom h meddig meg írd oda h ingyenes minden tudod a mai világban mennyit számit az ingyen szó :D SOK Sikert majd megírod h h sikerült?azért remélem segítettem vlamit :D
2009. ápr. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is bigli fórumon regisztrál ahol csak tudsz és ott add elő a dolgot. Közeli állatorvosoknál plakát.
2009. ápr. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha sikerülne plakátot, bannert vagy szórólapot csinálnod szívesen kiteszem az oldalunkra!


Írj nekem mailt!!

2009. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!