Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ferplast Atlas Car Mini?

Ferplast Atlas Car Mini?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy szállító boxot az autóba, de mindenhol csak az eladók leírásait és képeit látom. Van valakinek tapasztalata ezzel a boxszal? Mekkora kutyának megfelelő?
2011. aug. 21. 11:53
 1/3 nory0722 ***** válasza:
Nekem Atlas 80am van két 12-14 kg-os kutya számára,bár csak rövid távon,hosszú távra külön ketrec való nekik. Én nagyon szeretem,praktikus,könnyű,erős és könnyű takarítani. Mekkora kutyának vennéd?
2011. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most 11 kg-os és fél éves a kutyus, max. 1-2 óra útra kellene! A 80-as méreten is gondolkodtam, de az ezek szerint feleslegesen nagy lenne. Egy Suzuki Swift csomagterében kellene elférnie.
2011. aug. 21. 16:20
 3/3 nory0722 ***** válasza:

Hát én azt mondom,hogy a mini elég lenne neki,de úgy tudod biztosan,ha fekvő helyzetben leméred a kutyát mancsától a farkáig,arra rászámolsz 10 cm-t legalább,szélességre úgy lenne ideális,ha oldalt fekvő pórban mérnéd le. Magasságra annyi kell,hogy ülve is elférjen benne,ne csak fekve. Nekem a most talán 16 kg-os a beagle-m ő egyedül a 80asban nagyon kényelmesen elfér,neki a mini kicsi lenne,viszont a 12 kg-os kutyámnak elég lenne.


Nem tudom,a pénz akadály e,nálunk főleg az volt a gond,de én meg tudtam venni a 80asat 13ezerért,boltban 28. Én azt mondom,google-be írogasd be,mert pl amiket most nézem,netes boltban olcsóbb,mint vaterán. De vehetsz használtan is. A lényeg: szerintem ez a legjobb autós utazásra,mivel csomagtartóba tehető,előröl nyílik,és mivel magasított,így a kutya könnyen ki tud lépni belőle. Jó,hogy van benne tárolórekesz is. De ha mondjuk otthon a lakásban is ez lenne a fekhelye(ez főleg panelban szokás),akkor mindenképpen a ketrecet vedd,ami sima rács,hogy a kutya kényelmesen érezze magát,minden felé lásson. Azok is hasonló árban vannak.

2011. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!