Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyámnak nagyon nő a...

Kiskutyámnak nagyon nő a karma de még nincs meg midnen oltása és kisem tudom vinni betonra hogy kopjon. Lelehet neki vágni belőle? Vagy reszelni vagy vmi?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

vidd természetbe, pórázon.


ez egyébként egy túllihegett hülyeség, hogy juj, nincs meg minden oltása, bele ne szagoljon a levegőbe...

így lesznek a félős, beteges kutyák.

nyugi, a kutya túl fogja élni, ha kicsit kiviszed, és mondjuk nem a belvárosba, hanem egy városszéli erdőbe, rétre...



bele viszont semmiképp ne vágj a körmébe, iszonyatos fájdalmat tudsz vele okozni, ha rosszul csinálod. nem nőhet olyan gyorsan, hogy most feltétlen le kelljen vágni.

2011. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, karomvágóval, amit vehetsz állatosboltban. Vagy a következő oltáskor szépen megkérheted a dokit, hogy csípjen már le belőle, és akkor legalább megnézed a technikát is.
2011. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen már modnták sokan h nemkell félteni h elkap vmit esetleg oylan helyre ahol nem 100-200 kutya fordul meg naponta itt nálunk 4-5öt szoktak sétáltatni de ők egészségesek. szval lehet kiviszem 10-15 percre naponta
2011. aug. 22. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:

csak arra figyelj , hogy ne egyen fel semmit a földről.

egyébként én ugyanígy voltam , de mikor megkértem a dokit, hogy vágjon belőle, akkor elmagyarázta hogy milyen idegek futnak a körmükben megmutatta hogy mennyi a szabad köröm , amit le lehetne vágni, hát az semmi nem volt. ugyhogy ne aggódj biztos hogy nem nagy, csak úgy tűnik . nekik teljesen más a körmük. te tényleg ne kezdj neki a vágásnak mert akár el is vérezhet

2011. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!