Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam? A...

Melyik tápot válasszam? A Hill's és a Royal Canin közül?

Figyelt kérdés
Most Profilummal etetem, de szerintem nem a legjobb, így tápot szeretnék váltani, csak nem tudok dönteni. Légyszi írjatok.
2009. ápr. 16. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem egyik se vált be .. fehér kutyának mindkettőtöl sárgult a szőre

nálam acana, pro plan a nyerő

2009. ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyiket sem választanám. Hústartalmuk igen csekély és tele vannak szójával, kukoricával. Én Acana és Orijen párti vagyok.
2009. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Háát most meglepődtem, mert azt hittem ezek nagyon jó tápok, meg az orvos is ezt ajánlotta. Ráadásul pont fehér színű a kutyám. Háát még gondolkozok rajta...
2009. ápr. 16. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos valószínű azért ajánlja, mert tőlük kap pénzt:( Gondolom a rendelőjében is árulja ezeket a tápokat. Az Acana és Orijen tápokba tesznek bőven húst (Acana 60%, Orijen 70%), míg a Hill's-be és RC-be inkább csak mutatóban van, és teletömik felesleges és a kutyáknál gyakran allergiát okozó dolgokkal (szója, kukorica).
2009. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%
Mindkét táp egy nagy rakás sz....r.A széklet se jobb tölük,a kutya hatalmara nő,felfujodik és a csontozata nem épp ehhez a mérethez igazodik.purina az jó táp.ha házikedvenced van adhatsz neki pl darlingot,friskiest is.a pedigree-től se vagyok elragadtatva még a házi kutyámnak se!az orvosoknak ez jo reklám,ezért ajálják.
2009. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Múltkor a Fressnapf-ba is megkérdeztem az eladót, hogy milyen prémium tápot ajánl, ő a Hill'st mondta, mert az ő kutyája is azt eszi és nagyon jó. Hát én nem értem ezeket a tápokat, 15kg 16 000 ft és ahogy írtátok kevés hús van benne, azért az elég durva ennyi pénzért. Az Acana az olcsóbb olyan 12 000 körül van, akkor hogy lehet hogy jobb, mert általában a drágább tápok jobbak szoktak lenni.
2009. ápr. 16. 13:45
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Látod ezért mondjá hogy sok esetben nem az ár számít. Érdemes felmenni az Acana és Orijen oldalára (az Orijen egyébként drágább), és megnézni az összetételüket. Rá fogsz jönni hogy a Hill's és RC ezeknek képest szar. Az Acana és Orijen tápokban van gyógynövény, gyümölcs, zöldség ami a kutyának jó, és ugye a sok hús.
2009. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
13.39es. Ne haragudj de a Darlingnál és a Friskiesnél még a Hill's és RC is jobb. A Darlingban és Friskiesben 4% hús van és sok szenny. Kössz de inkább ilyet nem etetnék a kutyámmal...
2009. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy mi az a házi kutya? Házinyúlról már hallottam, de házi kutyáról még nem.
2009. ápr. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Felmentem az Acana és az Orijen honlapjára, hát nem semmi. Tényleg jó táp lehet, hiszen magas a hús tartalma. Mindenképp ki fogom próbálni lehet az orijent inkább... Kár hogy nem mentem fel hamarabb erre az oldalra. Köszi hogy írtad :)
2009. ápr. 16. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!