Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak gyakran, mondhatni...

A kutyámnak gyakran, mondhatni rendszeresen hasmenése van. Mi az oka, Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
vidd el az orvoshoz
2011. aug. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Étrendváltoztatás nem segített?
2011. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A tápot annyira nem szereti,inkább konyhai maradékot kap.
2011. aug. 22. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
próbálj meg neki valami szilárdat adni
2011. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem eszik túl sok zsírosat vagy tejet?

enyém is csak maradékot kap de ha ha ezekből sokat kap neki is megy a hasa

2011. aug. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet allergiás valamire amit adtok neki a mi kutyánkkal is ez volt csak az ette meg amit főztünk a tápot nem. De az orvos javasolta hogy adjunk neki tápot és lás csodát a kutya újra egészséges lett.
2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 panettone ***** válasza:
Mennyi idős? mit jelent a konyhai maradék? Inkább kenyér/tészta/hús/zöldség? Hányszor eszik egy nap? Mikor volt féreghajtva? Mit jelent a hasmenés- lágy? folyós? bűzös? savanyú szagú? Látta doki? Bélsár vizsgálat?
2011. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Treff 012 válasza:
az én kutyám is ilyen volt és a legjobb a banán és a főtt rizs(kicsi vegetával),de nem együtt naponta 1 banán és rizs de igaza van az 1, kommentelőnek vidd el orvoshoz mert ad rá gyógyszert de ő is a diétát ajánlja majd. :)
2011. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg rizs és főtt csirke diétát tartani neki. Egy hét után már javulnia kell a székletnek. Ha nem javul, valóban orvos kellene.
2011. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az oka szerintem a helytelen táplálás, adjál neki száraztápot, lehetőleg minél jobb minőségűt... meg én valószínű, rég elvittem volna dokihoz..
2011. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!