Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire árt a kutyáimnak,...

Mennyire árt a kutyáimnak, hogy a mamám minden látogatásánál hoz nekik valamit és kézből eteti őket?

Figyelt kérdés

Ha kéthavonta egy alkalomról lenne szó nem csinálnék belőle nagy problémát, de a mamám hetente minimum egyszer, de inkább kétszer jön. Mindig hoz egy zacskó jutalomfalatot(pedigree biscrok és és nem valami jó minőségűt), és egy az egyik kutyának egy a másik kutyának. Ezután sajtos kiflit ad nekik. Én mindig mondom neki, hogy ne csinálja ezt a kutyákkal, de nem érdekli. Még nem keményítettem be, de gondolkodom rajta, hogy amíg itt van a kutyákat a hátsó udvarba viszem őket és nem engedem oda a nagyit.

Szerintetek érdemes lenne lépnem? Vagy ennyi kézből evés és rossz minőségű kaja belefér?


2011. aug. 23. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Mond a mamádnak hogy a te kutyád, és kérd meg hogy ne rontsa el őket.

És ha például perecet ad nekik mond a maminak hogy nem tesz jót neki!

Amúgy ha jutalom falatot ad kézből az szerintem nem nagy probléma.

2011. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jutalomfalat, de nem kell semmit csinálnia érte a kutyusnak.
2011. aug. 23. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az már elég nagy probléma legalábbis akkor ha te pedig rendesen tanítod őket, mert rendesen össze kuszálódnak a dolgok.
2011. aug. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egészségük kárára nem megy, max a nevelésére. kérd meg a nagyit, hogy legalább egy-egy pacsit kérjen tölük érte.
2011. aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem szabadna.Magyarázd el a nagymamádnak,hogy tilos kézből ennie a kutyádnak és a jutalomért bizony meg kell dolgozniuk...
2011. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én rendesen nevelem őket, tanulásnál én is adok nekik jutalom falatot. Megkérem a mamámat, hogy valamit kérjen a kutyáktól és utána adja nekik a kaját, talán arra hajlandó lesz.
2011. aug. 23. 14:20
 7/8 anonim ***** válasza:
a nagyi = jutalom falat ezt fogja elérni te meg sértsd meg az öreglányt gratulálok !
2011. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kutyák tökéletesen meg tudják különböztetni a szituációkat. A végeredmény az lesz, hogy a nagyitól elveszik simán a jutit. Nálad meg szépen megdolgoznak érte.
2011. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!