Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hányszor kell kakiknia egy...

Hányszor kell kakiknia egy kiskutyának egy nap?

Figyelt kérdés
10 hetes shih-tzu kiskutyám már reggel óta nem kakilt igaz reggel 2-szer is kakilt és a második szép nagyra sikeredett:), de azóta nem kakilt nagyon megvan dagadva a pocija. De ezt leszámítva játszik és eleven is valamint nagyon sokat iszik. Tudok vele valamit csinálni, hogy kakiljon? Reggel és ebédre is májkrémet kapott de most uzsira nem is mertünk neki kaját adni mert annyira fel van dagadva, valamint eléggé sokszor böfög.Meddig várjak az orvos felkereséséig?
2009. ápr. 16. 18:00
 1/6 anonim válasza:

Szia! Ha már kakilt 2x az jó jel. Nem kell annyiszor kakilnia mint ahányszor eszik. Nekem pl. a kiskutyim 8 hetesen (mobsz) 3 napig NEM kakilt SEMMIT!!! Utána vittem a dokihoz, megvizsgálta és mondta h van széklete csak lehet h stresszes, nah hazaártünk a rendelőből és már kakilt is. :)))

Ha egyáltalán nem kakil akkor vidd csak orvoshoz!! Remélem segithettem!

2009. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
MOBSZ????
2009. ápr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kutyának másfél éves koráig naponta 3x kell enni adni. Utána már naponta egyszer.Változatos és nem túl sós /a májkrén eléggé az!/ételeket adj neki, tápot semmiképpen ne. Nem lehet, hogy valami olyasmit evett, amiről nem tudsz és attól puffadt fel? Holnap mutasd meg az orvosnak, ha igazán szereted és félted. Amúgy a kiskutya naponta 2x-3x is üríthet székletet.
2009. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi és enni adjak neki?
2009. ápr. 16. 18:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer mindenkinek a mai nap kakilt egy szép nagyot úgyhogy sztem nincs semmi gond:)
2009. ápr. 17. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

akkor midnen okii!

lehet tenyleg a majkrem kicsit nehez neki.. de ha soakt iszik azzal konnyebben megemeszti a kicsi :P

Ha akarod leirhatnad meg a tapasztalataidat mert en most nyaron kesuzlodok shih tzut venni!

Es orulok hogy jol van mar a tied!!

pusziii`

2009. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!