Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne 3 kérdésem a tacskókról...

Lenne 3 kérdésem a tacskókról (? )

Figyelt kérdés

szóval lesz egy tacsim!

kint fogjuk tartani, ahoz lesz néhány kérdésem!


1.nagy a kertünk. (nagyon nagy nem kicsi)az jó lenne hogy kimennék vele játszani vagy sétáltatás?


2. nem fog télen fázni a meleg (olyan meleg van benne mint a lakásba) kamránkba?


mi legyen a neve? :) (szuka, szálkásszőrű tacsi)


előre is köszönöm! :)


2011. aug. 23. 17:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
a 2.-ik kérdésnél * a kamrába olyan meleg van mint a lakásba, így értettem
2011. aug. 23. 17:27
 2/15 anonim ***** válasza:

elviheted legalább minden másnap sétálni, hisz annak nem csak a mozgás a lényege, hanem az inger gazdag környezet.

ha olyan meleg helye van télen, amilyen bent a lakásban, akkor nem fog fázni, de szabad kijárása legyen bármikor.

nevet igazából nem tudok, bocsi :D

2011. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Akármilyen nagy a kert, a kutyát mindenképp vinni kell sétáltatni. Ha a kamrába olyan meleg van mint a lakásba, akkor elég kicsi a valószínűsége, hogy fázni fog. :)

Nevet nem írok, mert én úgy vagyok vele, hogy amint meglátod a kutyust, eszedbe fog jutni, egy ráillő név. :)

2011. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2011. aug. 23. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
Nevajanlat-Maxi
2011. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden nap játsz vele és sétáltasd. Nem fog fázni. Nekem már volt egy sima szőrű tacsi szukám tavaly ősszel halt meg 13 évesen. Nagyon jó és okos kiskutya volt. A kintlétet bírja nekem télen nyáron kint volt sese volt bent a házban. volt egy ólja de jobban szeretett inkább a garázsban aludni!
2011. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is tacsink van, én nem ajánlom a kamrát, nagyon családcentrikus!!! A mi tacsink csak azért megy ki h játszon a kinti nagy kutyánkkal, amúgy mindig bent van, olyan mint egy kis öleb, jön utánunk, simogatást kunyerál meg minden. Szerintem ha nem akarod beengedni, akkor inkább ne legyen tacsid! Amúgy is rengeteg törődést igényel, hiszen makacs kutya! Jobb ha mindig szem előtt van, úgy könnyebben is tanul.

Sétáltatás nem árthat h sok helyzetet megismerjen.

2011. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

17:58 vagyok


Ja és kint nem lesz baja és nem fog meg bolondulni mert egyedül van! Mi jelző kutyának tartottuk arra kiválló volt! egyszer megharapott egy embert de az megérdemelte mert engedély nélkül jött be a portára!

2011. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ja és most is van egy Tacsim az is simaszőrű de az utál ment lenni akkor meg van bulondulva ha bent van ordít ugat és kaparja az ajtót hogy kimehessen!
2011. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja és ezt nézd meg minden benne van amit tudni kell róla!!!


http://www.youtube.com/watch?v=sIS_oPWxfvs

2011. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!