Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyenek egy spitzek?

Milyenek egy spitzek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi , hogy japán és a német spitznek milyen a jelleme , hogy viselkednek , igényeikre és mi a különbség köztük , valamint hallottam hogy sokat ugatnak ! ez tényleg igaz vagy csak kutyától függ , hogy hogyan van nevelve vagy szoktatva ?
2011. aug. 23. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Milyenek a spitzek ? ( bocsi , elírtam )
2011. aug. 23. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt csak az egyik ismerősömnek volt 2. Eléggé ugatósak de nem vészes. Főleg ha neveled is őket nem fognak mindent ugatni! Amúgy kedves aranyos kutyák de nevelni kell őket mint minden más fajtát mert könnyen az ember fejére nőhetnek!
2011. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem német spitzem van,most négy éves,és tényleg elég ugatós.Ha megy valaki az utcán,már azt is megugatja.Viszont nagyon okos és könnyen nevelhető,bár kissé akaratos.Irtó játékos,és könnyen kijön más állatokkal.Az enyém a gyerekeket nem igazán szereti,bár az azért lehet mert kisebb korában kötekedtek vele.
2011. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet ismertem, hát ő maga volt a pokol. Zsigerből elítélem a debarkációt, de annál a kutyánál szemrebbeneés nélkül engedtem volna, az tuti.
2012. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!