Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újperstre a Duna partra tudok...

Újperstre a Duna partra tudok vinni kutyát fürdeni? Úgy hogy nem találkozok másokkal. Ha igen, mondanátok konkrét helyet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
ez de hülye kérdés
2011. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
igen, miért???
2011. aug. 24. 14:37
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért mert a Duna nem alkalmas arra, hogy fürdesd benne a kutyád. Mocskos, olajos, rengeteg mindent elkaphat belőle, a bundájára rakódó olaj is árt.
2011. aug. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ma 16:21

Azért elég sok kutyának szerencséjére mindezt a gazdáik nem tudják. Azért látni akár a Népszigeten, de ebben a melegben sok más helyen is kutyát élvezettel pancsolni abban a koszos Dunában.

2011. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Na ezeket a válaszokat nyugodtan magatokban tarthattátok volna... bármilyen hihetetlen még emberek is fürdenek a Dunában és képzeljétek élve maradnak! Még én is fürödtem Nagymarosnál, csak az messze van!

De ti éljetek a kis oxigénburkotokban...

2011. aug. 24. 20:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

úgy tűnik, egyik válasz sem nyerte el a tetszésedet, mert mindannyiunkat csak lehülyézni tudtál. :) Annak meg, aki nekem próbált beszólni, ezúton üzenem, hogy esetleg akár válaszolhatott is volna a kérdező kérdésére, ha már nekilátott koptatni a billentyűket a gépén...

2011. aug. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Kedves Palm!

Ha úgy érzed, hogy lehülyéztelek, akkor lehülyéztelek... De szerinted melyik válasz az, amelyik a kérdésre válasz??? Mindegy, hagyjuk!

Azért köszi!

2011. aug. 25. 09:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán milyen kérdés ez?


"Újpestre a Duna partra tudok vinni kutyát fürdeni? Úgy hogy nem találkozok másokkal."


Magánrepülővel.. úgy biztos nem találkozol másokkal:O vagy tanulj meg teleportálni. Nem fejtetted ki hogy az úton nem akarsz találkozni senkivel, vagy a helyszínen, és csodálkozol ha téged néznek hülyének? ez kicsit durva :O

Máskor tedd fel értelmesen a kérdést:


"Le szeretném vinni a kutyát Újpestre fürdeni, Tudnátok olyan helyeket mondani ahol nem zavar senkit?


Ennyi lett volna de máskor talán kicsit többet gondolkozz a megfogalmazáson, bár nekem ez 2 mp-et vett igénybe.

2011. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

mert nyilván te rettentő okos vagy én meg egy tahó, állat...

aki meg akarja érteni, az megérti! aki meg kötözködni akar, az kötözködik... ennyi

2011. aug. 25. 13:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó, de azért lássuk be, hogy ha egy kérdésre egyetlen választ se tudnak adni, akkor ott a kérdéssel is gond lehet. ;)
2011. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!