Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nos, a történet az, hogy van egy 15 kilós (tehát nem egy nagy darab) németjuhász keverék kutyám. A közelünkben van egy kutyafuttató ahova járunk, nagyon jól összebarátkozott a többiekkel. A kutyám szófogadó és kedves, nincs vele baj. Na már most pár hónapja rátámadt egy másik kutya a futtatóban. Azóta nagyon nem bírják egymást elviselni. Ha mi bent vagyunk és ők bejönnek nekünk egyből mennünk kell ki, mert se szó se beszéd rádámad a kutyámra. És a gazdája konkrétan leszarja...az enyém már pórázon volt, de csak azért is elengedte és persze h a kutyája nekünk jött. Én már direkt később mentem le, de ezek még akkor is ott voltak és nem hajlandó kimenni. Ha tudnám, h nem eshet baja a kutyámnak szó nélkül beengedném, hogy rakja rendbe a másikat, de az sokkal nagyon az én kutyámnál. Mit csináljak? Mennék én más helyre, de itt a közelben alig van olyan hely ahol szaladgálhatna. És őszintén szólva ők az antiszociálisak miért én menjek el? Bocsi h hosszú lett, köszi a válaszokat előre is. :)
2011. aug. 24. 22:39
 1/6 A kérdező kommentje:
nagyobb*
2011. aug. 24. 22:40
 2/6 Manesz válasza:
a rendőrségen fel lehet jelenteni.
2011. aug. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel..
2011. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég, ha megkérsz egy ismerőst, hogy kísérjen el egy (jó minőségü) kamerával, álljon olyan helyre, ahol nem feltűnő, tud titokban kamerázni úgy, hogy jól látható legyen a te nyugodt kutyát, akit pórázra veszel, mikor ők jönnek és az is jól látható legyen, hogy a másik kutya neki esik a tiédnek. Bár ez elég kockázatos, hiszen nem biztos, hogy elég gyorsan és biztonságosan szét lehet őket szedni, de akkor legalább bizonyítékkal állhatsz majd a rendőrség elé és nem csak üres szavak, üres vádak lesznek, hanem kamerafelvételes bizonyíték. Én ezt tenném, persze elég kockázatos a dolog. Nem tudom. A rednőrségnek mindenképp szólni kellene, de ők sem tudnak sokmindent tenni, ha nem bizonyítható, hogy melyik kutya támadt először és pontosan ki a felelőtlen gazda, vagy kinek a kutyája az antiszoc. :-/
2011. aug. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hívd ki a rendőrséget, valószínű attól észhez térne a kedves a gazdi, ugyanis agresszív kutyát kutyafuttatóban is tilos elengedni, szájkosár is kötelező neki. Elfogadhatatlan, amit egyesek megengednek maguknak, de semmiképp ne hagyd magad, ne engedj a bunkó kutyásnak.

Vagy a másik megoldás, hogy lefújod gázsprayvel a kutyáját, ha nekiesik a kutyádnak. Valószínű elég lesz egy fenyegetés is és meglóbálni a másik orra előtt a sprayt, nyilván nem akarja, hogy lefújd a kutyáját.

2011. aug. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kifigyelném mikor megy le kutyát sétáltatni és megverném a barmot!
2011. aug. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!