Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flash vagy Fly? Esetleg BLue...

Flash vagy Fly? Esetleg BLue vagy Sky?

Figyelt kérdés
Szavazást csinálok,hogy kinek melyik név tetszik jobban mert nem tudok dönteni és a családból mindenkinek más tetszik :P Szerintetek? (Sheltie kan)Melyik név illik rá?
2011. aug. 25. 10:03
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
übercuki? most nem azért de láttál már sheltiet? nem yorki vagy csivava...nem ilyen pinanyaló dög hanem egy juhászkutya és a sheltie felnőtt korában is pörgős kutya százszor ezek a nevek mint a Chanel meg a Gucci meg az Armani már bocsi szóval panelba nem hozhatok Dobermannt..jobb ha mások is elfogadják hogy ha vki panelban lakik ne lehet örző védő kutyája amúgy meg agilityre meg dogdancigra meg frisbeere fogom tanítani és kutyasuliba fog járni meg kutyaoviba szóval nem hiszem hogy olyan übercukik ezek a nevek...
2011. aug. 25. 11:16
 22/26 A kérdező kommentje:
Siropiju: igen blue merle lesz :) ja és köszi szépen :)
2011. aug. 25. 11:17
 23/26 anonim ***** válasza:
na látom tetszik a flash név (én ajánlottam az előző kérdésben) dede a flash villanást jelent és tényleg van egy ilyen program, de nekem nem ez ugrik be elsőre X"D Én erre szavazok. Majd írd meg, hogy mi lett a végleges neve :))
2011. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Előző vagyok :9 most látom ezeket már mind leírták elöttem X) Van még pár nevem: Chat (nem kell magyarázni a jelentést ugye: csevegés) beat,(dobbanás) strike,(ütés) lightning,(villám) thunder (mennydörgés) cheetah (gepárd) runner( futó) gallop (vágta)
2011. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))) nagyon jó ötletek :)))
2011. aug. 26. 08:14
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi lett a neve végül? :)
2012. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!