Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tiltják be a fém szájkos...

Miért tiltják be a fém szájkosarat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivaan? Ezt hol olvastad?? Az egyetlen biztonságos szájkosár, a fém!
2011. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért? Betiltják?
2011. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van, bár nem használjuk, de az összes többi meg használhatatlan szar.
2011. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom, valami állatvédői túlkapás lehet, mert a fém szájkosár biztosan kínzás a kutyának, míg a gyöngyvászon nem. Holott csak egyszerűen kevésbé feltűnő...
2011. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem fogják forgalmazni. A Fressnapf-ban mondták. Állítólag az is veszélyes, mert üt vele a kutya. Pedig szerintem neki neki is az a legkényelmesebb.
2011. aug. 26. 08:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy ők nem forgalmazzák (nem is vennék náluk, mert annyi pénzért sokkal jobb minőségű Julius-K9 szájkosarat lehet kapni), de ez még nem jelenti azt, hogy be lenne tiltva.
2011. aug. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még arról, hogy betiltanák a fém szájkosarat. A textil szájkosarat én sem szeretem, akkor már inkább bőr. Az ilyen műanyag vackokat sem szeretem.
2011. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla hogy betiltanák, mert valóban az a legjobb. :D
2011. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

erről még nem hallottam... de fressben én még sose láttam fém szájkosarat.


egyébként van abban ráció, hogy a fém szájkosár veszélyes, nekem már lazultak meg metszőfogaim azért, mert "kicsi" kau kanom orron akart puszilni kosárban :S


illetve az olyan kutyákat, mint amilyenek a mieink is még veszélyesebbé teszi a fém kosár, mert a hombár fejükkel hízelgésből is akkorát ütnek, hogy belilul az ember keze-lába. harapni meg nem szoktak, csak mivel kötelező a városban, hát hordják...


szó mi szó, én egyébként nem bánnám, ha betiltanák, így legalább nálunk az önkormányzat is át kéne, hogy írja az ebrendeletet - mivel pont, hogy a fém szájkosarat írják elő kötelezően az 50cm-nél magasabb kutyákra. a műanyag kosár is teljesen jól szellőzik, a fresiben amit árulnak törésálló, és ha le kell hajolnod cipőt kötni, akkor véletlenül sem töri el a kutyád az orrodat... merő szeretetből persze :D

2011. aug. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert egy támadó kutya fémszájkosárban simán lábat tör, vagy bordát. ugyanolyan veszélyes vele, mint nélküle.
2011. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!