Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beengednek a keverék kutya...

Beengednek a keverék kutya szépségversenyre ha elmaradt oltásai vannak a kutyámnak?

Figyelt kérdés

A tájékoztatóban kérik az oltási könyvet azonban az én kutyám elvan maradva néhány oltással....így nem fognak beengedni igaz?!

Vagy függ,hogy mennyire veszik szigorúan?


2011. aug. 27. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom. Sőt, elvileg ezért meg is büntethetnek, ha a kutyának nincsenek meg a kötelező oltásai.
2011. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Meny el nyugodtan csak 50000Ft
2011. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most ez komolyan kérdezed? Szerinted minek kérik az oltási könyvet, azért mert unatkoznak?!
2011. aug. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Vannak oltásaik ,de az utóbbi időben néhány elmaradt.

Köszönöm a válaszokat, kioktatásokra és egyéb dolgokra nem vagyok kíváncsi.(nem jó kedvemből nem oltattam be őket....)

2011. aug. 27. 18:28
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kioktatás, csak nem árt, ha tudod, hogy ezt kemény összeggel büntetik.

Egyáltalán nem is mernék vele más kutyák közé menni, nem hogy szépségversenyre.

2011. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Értem.

Nyugodtan megbüntethetnek akár 5 millióra is vagy 5 ezerre is úgysem tudom befizetni, szóval ezen része nem érdekel engem, elég lett volna egy igen/nem válasz, abból eltudom dönteni,hogy hogy cselekedjek.

2011. aug. 27. 18:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mond mindenki minden marhaságot, de a valóságot senki sem:

Egyetlen kötelező oltás van, a veszettség ellni. Ha 1 éven belül volt veszettség ellen oltva a kutyád, akkor beengednek. Semmi mást nem néznek az oltási könyvben! Ha viszont az sincs meg, akkor sürgősen pótold, mert azért tényleg keményen megbüntethetnek!

2011. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a veszettség elleni kötelező (ami ugye az ember miatt kötelező) de kutyás rendezvényeken elvárás, hogy kutyákra veszélyes vírusok ellen is be legyen oltva. Kutyasuliba se mehetsz oltatlan kutyával, kiállításra miért engednének be?
2011. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó, senki nem írt marhaságot. A kérdező írta, hogy néhány oltása elmaradt a kutyának, nem mi.


Amúgy vicces, hogy akinek oltásra sincs pénze, hogy akarja szépségversenyre vinni a kutyáját. Oké, hogy keverék kutyák részére rendezett, de az nem azt jelenti, hogy úgy, ahogy van beviszem a ringbe. Ott is illik adni a külsőre.

2011. aug. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy csak a veszettség ellenit nézik! Ami a kutyákra veszélyes, az ellen mindenki oltatja a saját kutyáját, ha akarja, senkinek semmi köze hozzá (kombinált oltás). Mivel a felelős gazdik oltatnak, ezért tökmindegy, hogy 100 másik kutya nincs oltva és hordozza a betegséget, ha az enyém oltva van, akkor nem kapja el. Ez magánügy. Az emberre csak a veszettség veszélyes, ezért ellenőrzik az ilyen rendezvényeken annak meglétét. Ez meg közügy.
2011. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!