Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell gondoskodni egy...

Hogyan kell gondoskodni egy bishon havanese fiú kutyáról? És ha van vagy volt ilyen fajta kutyátok akkor megmondanátok neki a nevét?

Figyelt kérdés
Úgy értem a kérdést hogy meddig él?melyik a legjobb minőségű kutyakaja számára?Milyen oltások kellenek neki?
2009. ápr. 18. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy "megmondtátok neki a nevét"? Titokban szeretnéd előtte tartani? Érdekes lesz, ha szólsz hozzá.
2009. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy érti, hogy ha neked vagy másnak van kutyája, akkor annak (neki) mondd meg a nevét.

A legjobb minőségű tápok közé az Acana és az Orijen tartozik. Gondolom olyan oltások kellenek neki, mint bármelyik másik kutya számára. Voltak már oltással kapcsolatos kérdések, azokat megkeresheted.

2009. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kissé hebehurgya volt a megfogalmazás, de azt hiszem, mégis félreérthetetlen.

Aligha a kutyáját akarta beavatni a titokba: mi is a neve!

2009. ápr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem májusban lesz 10 éves és lány. Sosem vettem neki méregdrága tápokat és semmi baja. Minden évben visszük kivizsgálásra, mivel már ilyen öreg, de egészséges, mint a makk.

Amúgy Fanni a neve és én megmondtam neki.:)

2009. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak!!Ő legalább "értelmes"ember!!
2009. ápr. 18. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát te sem lehetsz egy túl értemes ember kedves kérdező. A fogalmazásod nulla, és még a fajta nevét sem tudod leírni.
2009. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az oltások részre az állatorvos válaszol majd,fontos,hogy miután elhoztad vidd el hozzá!


érdemes ivartalanítani,így tovább él majd és megvéded a daganatos betegségektől is.


rendszeresen kell kozmetikába hordani,min. másfél havonta,de akár az otthoni ápolását is elsajátíthatod,ebben szívesen segítek.

ha esetleg örökbe fogadnál ilyen fajtájú kutyát,akkor is írhatsz segítek kiválasztani.


mail címem: kovacs.piroska47@freemail.hu

2009. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!