Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajta kutyája van?

Kinek milyen fajta kutyája van?

Figyelt kérdés
Irjátok le légyszives a fajtát,és hogy kutyusotok jellemét is. Bármi érdekel.Kis és nagyméretű egyaránt... Pl hogy szökös e,sokat ugat, sokat eszik tényleg BÁRMIt leirhattok. ( Kutyavásárláson töröm a fejem,de rengeteg kutyafajta tetszik. Nemtudok dönteni sajnos)
2011. aug. 30. 15:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Egy Golden Retriever nagyon aranyos (és nemcsak kis korában !) Okos, enyém nagyon lusta :D De vannak mozgékonyabbak is :) Sok trükkre betanítható, enyém pl. tud villanyt kapcsolni vagy leoltani , és a filmekből ismert ujságbehozósat is ;)
2011. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nekem is goldim van,egyszerűen imádom.első:dejó neked,lekapcsolja a villanyt :P :)
2011. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
8 hetes Németjuhászom van,már tud ülni és pacsit adni,szóval nagyon okos! Imád rosszalkodni,de gyorsan elfárad,ezért sokat alszik:)Csak néha ugat,inkább nyüszít ha éppen nem foglalkozok vele:D Mindent rág és lelegeli a füvet( de nem eszi meg, csak letépi aztán kiköpi:D)
2011. aug. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

1 éves szuka staffordshire keverék

Gyönyörű barna tigriscsíkos, a farka vágva van, a füle nem. Ugrálós, bújós, a macskánkkal kijön, de más állatot nem tűr meg. A házban lakik, külön fotelje van, de szeret az ölünkbe bújni. Egész jó, parancsszóra ülni feküdni már tud, a labdát visszahozza, de nem mindig adja oda. Kedves nagyon, nem ugatós, csak a szomszéd motorját ugatja és az idegeneket. Nagyon hamar megtanulta, hogy csak azt ugassa, akit nem ismerünk mi se. Az első találkozás után nem reagált a postásra se. Megrögzött gyümölcsevő, a fáról ette a cseresznyét, lopja az almát, a répát....:D

2011. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
moszkvai őrkutya:nagyon nagy(xD)de kedves az idegeneket nem kedveli(főleg a postást)nagyon jó őrző védő.fél a dörgéstől,villámlástól de nagyon szeretem
2011. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:

Szia :) Nekem 2 West Highland White Terrier-em van (Westie rövidítve). Fehérek, kisméretűek, játékosak, és nem túl hangosak. Imádnivalóak! Nagyon szeretik a gyerekeket is,s hűségesek.

Itt egy kép róla:


[link]


Sok szerencsét, s majd írd meg hogy döntöttél :)

2011. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

szia

nekem tacskóm van és az nagyon aranyos. én a nagyobbakat nem szeretem de a kisfajták, yorksire terrier, tacskó, westy azok nagyon aranyosak. ahogy mondtam nekem tacskóm van és nagyon édes

2011. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az enyém korcs :)

De attól függetlenül hihetetlen jó szándékú,kedves kutya

közepes testmérete van,nem valami játékos már[idős]

Szuka és Szuzi a neve :D

Általában maradékot eszik,tápot nem nagyon szereti meg nem is bírja elrágni :/


[link]


:DD

2011. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Van egy 12éves fiú kuvaszunk, imádja a család minden tagját, enni nagyon szeret, a macskákkal nagyon jó barátságban van, a cicák rajta alszanak. Jó házörző, nagyon okos, szófogadó. A kiállása miatt félnek tőle az emberek, pedig amúgy nagyon szelíd. Egy "rossz" tulajdonsága van csak, állandóan az ember fenekében van és nem tudsz úgy közlekedni az udvarban, hogy ne tolná a fejét a kezedbe, hogy simogasd meg.

Van még egy fiú és egy lány Westiem, a fiú akaratos, makacs, viszont a has simogatástól teljesen ellágyul. A lány igazi kis királylány, egy mackó királylány, imádja ha felveszem, és a has simogatásba bele is tud aludni.

Nemrég hoztunk egy németjuhászt, na ő most még nagyon rossz. Lábra megy... :D ha arrébb akarod picit lökni a lábaddal, akkor azt hiszi, hogy játszani akarsz. Mindent cipel az udvarban, plüss hegyek vannak a kutyáknál mert imádja a játékokat. Még tanítani kell, nagyon szeleburdi, a westiek vizét is kipancsolja, de majd még nevelgetem. Nem vagyok elkésve, még csak 10 hetes.

2011. aug. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Erdélyi kopó. Rettenthetetlen, igazi vadász kutya. Nincs olyan tárgy amit ne tudna szétrágni, imád kaparni és kergetőzzni a macsekokkal. Imádja az erdőt és ha szabadon mászkálhat, de a gazdáját mindig az elsők közé helyezi. Két dolgot nem lehet vele csinálni: elfárasztani és jóllakatni, viszont cserébe nagyon hálás kutya, ápolást a legnagyobb dagonyák után sem igényel, csalhatatlan a szimata.
2011. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!