Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát ajánlotok...

Milyen fajta kutyát ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
közép termetű ; más állatokkal is kijöjjön ; agilytire hobbi szinten tudnék vele foglalkozni ;ne legyen annyira nagy a mozgás igénye de a nagy kirándulásokat jól bírja (ritkán mennénk kirándulni és okos legyen mert tanítanám előre is köszi :D
2009. ápr. 19. 13:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Én a border colliet ajánlom de neki nagyon nagy a mozgás igénye!És baromi okos kutya!Könnyen tanul közép termetű nem nagy nem kicsi:)
2009. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
de még kicsi fajtákat is mondhattok amúgy lakásban lenne tartva de van kiskertünk meg egy közép is köszi a válaszodat
2009. ápr. 19. 13:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
De ha agilytire és hobbi szinten akarsz vele foglalkozni akkor csakis nagy mozgás igényű kutya kel neked mert egy lusta kutyust nem igen lehet tanítani.(első válaszoló)
2009. ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ok
2009. ápr. 19. 13:41
 5/23 anonim ***** válasza:
31%
Csivava:D
2009. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
63%

Én a westie kutyust ajánlanm mert belehet tanítani mindenre és nem annyira mozgásigényes de a túrákat bírja!!!

Ebbe tapasztalatom van mert nekem is westie kiskutyám van!!

Sok sikert!!

2009. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%
Választhatsz Jack Russel Terriert is.Nagyon játékos és intenzív kutya.
2009. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
41%
A Westi-re nem szavaznék, mivel az ha ekrtes házban laksz feltúrja a holnapi napot is, lakásban meg mégrosszabb. De ha be tudod tanítani, áldásom rá. Ha Agility-zni akarod vinni, és taníttatni akarsz, javaslom az Angol Cocker spánielt. Okos kutya(vízi vadász eredetileg) hiperaktív, nincs hatalmas mozgásigénye, csak 1 a baj, hogy önfejű. De ez kinevelhető belőle.
2009. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
én is rögtön aborder collira gondoltam, de annak tényleg hatalmas a mozgásigénye, mert ugye terelő kutya. A westi tényleg nemjó megoldás, viszont a jack russel terrier sem rossz. Én még mondanék egy agarat neked, habár annak is van ám mozgásigénye. mindegyik kutyának nagy a mozgásigénye, amelyiket agility zni akarod. A pumi vagy mudi is jó lehet neked, esetleg egy vizsla.
2009. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszotokat!
2009. ápr. 19. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!