Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Komondor kölyöknek ilyet...

Komondor kölyöknek ilyet lehet tanítani? Hogyan?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos múlt és szeretném megtanítani neki, hogy csak azt egye meg, amit látja, hogy tőlünk kap és olyat ne egyen meg, amit esetleg bedobnak neki, hogy megmérgezzék. Ötletek, hogyan kezdjek hozzá? Tapasztalat?
2011. aug. 31. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kutyaiskolában tanítanak ilyet. Élelemmegtagadás a neve. Szerintem jó ha nem eszik ösez bárkitöl, bármit, és nézz utána egy kutyasuliban.
2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy csak kutyasuliban lehet ilyet tanítani. Valami olyasmi lehet a módszer, hogy amikor idegentől kap kaját megcsípi az áram a nyelvét és ha Tőletek akkor nem, azt megeheti. De ezt otthon ne próbáld ki!!! Szerintem 1-2 hetet megér erre a kutyasuli a többit Te is meg tudod tanítani az ebnek.
2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet állatboltba keserű sprayt kapni.Fújd be vele az élelmet például parizer v virsli darabot és séta előtt dobáld le az útvonalon amerre mentek.Esetleg ismerős járókelőt is megkérhetsz h adjon neki belőle.Előbb-utóbb megtanulja h ami az utcán van és idegentől kapja az nem finom.
2011. aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

meglehet tanítani neki

kutyaiskola vagy a google segítségével ....

2011. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!