Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kis yorkit 1 éves,...

Kaptam egy kis yorkit 1 éves, csak épp "kezelési útmutatót" felejtettek el adni hozzá? Hány. Többi lent

Figyelt kérdés
Konzerv kaját kap mert van egy nagyobb kutyunk annak az van itthon. De egy két napja hány. Szombat óta van nálunk azóta azt kapja. Este kapja a kaját, én du. 1 óra felé mentem el itthonról és arra jöttem haza hogy 2 3 helyen hányás van! A kajától lehet? Eléggé nevesincs kutyakonzerv. Pénteken megyünk dokihoz,elöbb nem tudunk.
2011. aug. 31. 20:14
 1/8 anonim válasza:

sajnos ezek a kiskutyák nagyon érzékenyek mindenre:(

tesómék szárazzal etetik:)

2011. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet a kajától, de lehet lelki beteg az új helytől.


Most diétáztasd, míg nem mentek állatorvoshoz. Csak száraz tápot kaphat egy kis főtt rizzsel. Esetleg egy kevéske kefírt, ha szereti. (bár a kefírt az én yorkim nem eszi meg) Konzervet most ne adj neki.

És fontos a minőségi kaja! Nevesincs dolgot ne adj neki, érzékeny a gyomruk!

2011. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A konzerves kutyakaja főleg ha eléggé neve nincs verzió, akkor nem túl sok tápanyagot tartalmaz a kutyáitok számára szóval vagy keverjétek valamivel vagy váltsátok le.

A yorkinak pedig ne azt adjátok, mert valamiért nem bírja a gyomra. Ahol eddig volt ott mit kapott? Kérdezzétek meg, és azt adjátok neki ti is. Ha házi koszton nevelkedett, akkor oldjátok meg úgy, hogy a házi koszthoz kevertek egy kis tápot, de lehet jobb volna valami száraz táp.

2011. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is azt javaslom,hogy mindkét kutyánál felejtsétek el a konzervet és álljatok rá valamilyen száraz tápra.

Annyiból táppal is kijöttök,amibe a konzerv kerül.

Minek etetnétek vízzel meg egy csomó kémiai anyaggal,tartósítóval őket?

2011. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A nagyobb nem hajlandó megenni a száraztápot, arról nem is beszélve hogy ezt a kutyát sajnos úgy örököltük, és hiába próbálom magam ráerőltetni nem tudom és nem a szivem csücske! Tudom h nem ezt érdemelné de nagyon nem szeretem, míg a kicsiért már tűzbe tenném a kezem.

Mindegy megyünk dokihoz addig akkor kopi, vagy holnap kap egy kis szárazat! Köszi a kommenteket!

2011. aug. 31. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Minden kutyát rá lehet szoktatni.Adsz neki szárazat,előtte hagyod 15 percre.Nem eszi,másnapig elveszed előle,másnap 15 percre elé stb.

Éhen halni nem fog.Majd ha tényleg éhes,eszik.Az enyém 4 nap után tört meg,azóta nem válogat és nem lett semmi baja.Semmi rosszat nem teszel vele.Sokkal többet ártasz az állandó konzervvel.Megnézted már,miből áll?

2011. szept. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

De ne adj neki mindig száraz tápot se! Mi sem esszük egy életen át ugyanazt a kaját!


Én változatosan adom neki, száraz táp és konzerv felesben. Minden héten más ízű konzervvel keverem a tápot. Az én yorkim imádja így! Csak szárazat vagy csak konzervet nem is nagyon enné meg.

2011. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vok: ja és kizárólag a legjobb minőségű konzerv és táp! Ezen nem spórolok!
2011. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!