Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mert mondja mindenki azt a...

Mert mondja mindenki azt a bullterriemre, hogy csunya? Szerintuk nekem meg nem volt eleg idom megfigyelni a sajat kutyamat? Vagy nem ertem, mert kell mindenki megkommentalja

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csúnya a bullterrier. De nem csak az, énszerintem csúnya a csaucsau, csivava, husky is. De nem hangoztatom, mert ez szubjektív dolog, mindenkinek más tetszik. Lehet hogy valakinek az én kutyám nem tetszik. Ebből nem lesz vita sose! Nem vagyunk egyformák, nem tetszhet mindenkinek minden. Bár otromba dolog megjegyzéseket tenni, ezért ha legközelebb ilyet mond, mondd neki hogy "és te néztél már tükörbe?" aztán hátha észreveszi magát az illető.
2009. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Kulonosebben nem zavar , csak kicsit mar unalmas , hogy idaig kb ezren elmondtak , hogy milyen csunya , nekem ez a kedvenc kutyafajtam , mikor eloszor lattam en is azt mondtam olyan mint egy diszno , de minnel tobbszor lattam ilyen kutyat annal jobban tetszettek es imadom szoval nem tudom mit akarnak elerni azok akik beszologatnak , hogy milyen csunya , elakarjak venni a kedvem a sajat kutyamtol? vagy nem ertem, lehet legkozelebb megmutatom nekuk a kozepso ujjam.A vilag barmelyik kutyafajtajat adhatnak akarmilyen europabajnokot ugyse cserelnem el az en kis bullterrieremmel :D
2009. ápr. 19. 16:58
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert vannak sablonok (ideálok) ami szerint nézik, illetve szokatlan a formája, és ezen felül nem természetes, magától biztos nem alakult volna ki ilyen fej pl a természetben... Bár szerintem a nyomott orrú kutyák sokkal csúnyábbak. Nekem az tetszik, ha a testéhez képest arányos lábai vannak, a feje a lehető legjobban hasonlít a farkashoz. Tehát minnél természetesebb. Emnnek ellenére nem szólom le senki kutyáját, ugyan olyan jól megbarátkozk vele. Az hogy nekem nem tetszik, csupán anynit jelent, hogy én nem fogok olyan kutyát venni! Vagy lehet rosszul értem a kérdést... Járókelők mondják, vagy hozzértők?
2009. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja es fura , hogy azt mondod , hogy a Husky csunya , szerintem az egyik legszebb kutyafajta , az egy masik dolog , hogy nekem se kene Husky.
2009. ápr. 19. 17:00
 5/15 A kérdező kommentje:
jarokelok mondjak , hogy csunya , aki ismeri ezt a fajtat az altalaba azt mondja , hogy kulonleges s szep , ilyen fajta kutya osszesen 4 van a varosunkba es ilyen szinkombinacioju egy sincs , minnel nagyobb a kutyam nekem annal jobban tetszik, igaz kozbe en is disznocskanak szolitom :D de kezdem megunni azt , hogy minden bunko beszol
2009. ápr. 19. 17:02
 6/15 anonim válasza:
100%

A bullterrier nekem se tetszik, így nekem valószínűleg nem is lesz ilyen kutyám, de ha neked tetszik, akkor ne érdekeljen mások véleménye, mert az a te kutyád. Neked se biztos, hogy minden kutyafaj tetszik. Az én kedvenceim pl. a szánhúzók és a hozzájuk hasonlók. Valaki pont velük nincs kibékülve. Nem beszélve arról, hogy jelenleg meg papagájaim vannak, és egyesek velük is hadilábon állnak. Engem nem érdekel, mert számomra viszont gyönyörűek, mert az én kedvenceim, én nevelem és tanítom őket.

Ha megjegyzést tesz valaki, csak azt mondom neki, hogy nem kell, hogy neki tetsszen, nem az övé. Te is nyugodtan állhatsz hozzá így, és tényleg ne érdekeljen.

2009. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem eppen ezert tetszik a bullterrier mert tudom , hogy senkinek se tetszik joforman , de attol meg idegesithet a folytonos kommentalas :D
2009. ápr. 19. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút megértelek. Nekem meztelen kutyám van, gondolhatod mit kapok egy séta alatt... Nem is értem, akinek nem tetszik, miért sasolja????? Én se kötök bele vadidegen valakikbe, hogy miért úgy néznek ki ahogy.Ebbe beleszólni senkinek nem lenne joga, abba viszont sokkal inkább, ha a kutya agresszív, neveletlen, vagya gazdája trehány és nem takarít el utána...
2009. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok


Bár nekem könnyű dolgom van, úgymond, egy skótjuhásszal az oldalamon mindenhol csak a gyönyörtöl elcsodálkozott arcokat látom, de pl volt egy pincsink, akinek sokszor kiesett a szeme (fajta-jelleg) és sokszor volt visszavarrva neki. Megvakult rá, csúnya fehér volt a szeme, és sokszor tettek rá megjegyzéseket, és nagyon rosszul esett, de mindig visszavágtam szóban, hogy be lehet fogni. Te is mondhatnád, hogy mondjuk amilyen csúnya, pontannyira hallgat a szóra ha támadni kell, úgyhogy mindenkinek kusika legyen, mert megkóstoltatik az illető. Ne hagyd magad, és amit írtam fenntébb, mond hogy "te néztél már tükörbe?" ez egy jó visszavágó, legalábbis ha nekem így szólnának vissza, igencsak csöndbe maradnék.

2009. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok. Nekem mudijaim vannak és amikor még csak az első volt meg, állandóan piszkáltak. Hogy pitbull, korcskeverék, róka (amúgy fekete a kutyám, szóval nagy ész aki kitalálta), vadállat ésatöbbi... Sőőőőt! A sok régi hülye könyv így kezdi az ismertetőt: nem túl elegáns, de okos kutya... Na menjenek a tudod hova... A valóban csúnya kutyákra (most nem a bullterrier, hanem a tényleg nagyon ronda) miért nem írja az ismertető, hát igen nem szépek, de .... (és akkor itt jönnek a belső értékek)... Amúgy amióta a kutyám felnőtt, tekintélyt szerzett magának (megvédett stb), érdekes módon azóta nem mer szólni senki a lakóhelyünkön... Ja meg persze meg van nevelve, ami itt nem szokás. Akkor én is megkérdezném, hogy mi az ami nem szép a mudiban? Mikor ha más nem, hasonlít a német juhászra, arra mégsem mondják, hogy csúnya. Szóval megértelek. Úgy vettem ki, hogy még fiatal a kutyád, ha nagyobb lesz, lehet hogy nem mernek már piszkálni mert csak a szájuk nagy. Addig is neveld meg, hogy nagyon okos kutya legyen, és kitűnjön a többi közül... Aztán ha nagy lesz akkor mondd nekik, hogy akarod megsimogatni? Én is mindig ezt szoktam mondani. :D Csak nehogy aztán sikítva rohanjon el, hogy ő csak simizni akarta (velünk megtörtént...) :D
2009. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!