Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most komolyan. Van olyan...

Most komolyan. Van olyan kutya, ami engedelmeskedik egy vadidegen embernek?

Figyelt kérdés

Sétált egy hapek egy kutyával, ugattak rá a kutyák, és oda ment mindegyikhez, és rájuk szólt, hogy "űl, helyetekre!", de tök komolyan, mintha Ő lenne Cesar Milan, a kutyadoki! Sőt még nálánál is komolyabban.

Aztán egyik kutya se engedelmeskedett neki, még a legjobban nevelt se.

Tök vicces volt :D

Ezt most komolyan gondolta, vagy csak hülyéskedett?

Van olyan kutya, amelyik ilyenkor engedelmeskedne egy arra sétáló kutyás vadidegennek?


2011. szept. 3. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a kerítés másik oldalán van, akkor nem hinném, szerintem akkor erősebb a területvédő ösztön. de ha valaki vendégségben van nálunk, akkor a kutya ül, fekszik, pacsit ad neki, hozza a játékot, szóval nagy bizalommal van felé. roti mellesleg. szerintem kell a gazdi is, mint jóváhagyó fél, aki beengedi az "idegent"
2011. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnőmnek goldija van, szerintem bárkivel elmenne sétálni :D Tán még engedelmeskedne is a parancsszavaknak.

Szóval golden retrieverrel ne őriztessetek házat:D

2011. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A terápiás kutyák elvileg bárkivel dolgoznak,engedelmeskednek.
2011. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez szituációtól függ. Az én kutyám (pekingi) simán engedelmeskedik egy idegen embernek akit akkor látott először ha például nagyon örül neki, de ahhoz azért az is kell, hogy én ott legyen. De ha mondjuk jutalom falat van nála és dolgoztatja akkor szerintem meg simán.

De ha csak úgy a futtatón keresztül jön valaki még ha oda is szalad mert néha oda szokott és mondanák neki, hogy "ül" vagy bármi nem tenné meg. Legtöbb helyzetben még itthon családtagoknak sem mindig engedelmeskedik csak ha jutalomfalat van náluk. Nekem jutalom falat nélkül is dolgozik. Azért mondom, hogy szituáció függő mert ha valakinek nagyon örül mert olyanja van akkor lehet megcsinálná.

2011. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

:))) ez vicces.. Amúgy néha nekem is van hogy elsétálok egy vad házőrző előtt (korcs,fajtiszta édes mindegy) és úgy csöndbe mondom hogy hallgas... van amikor bejőn :)))) attól még nem kell bolondnak nézni az embert mert hozza szól a kutyához. Az megint más eset, hogy az út túl odaláról mész oda vagy mellete elsétálsz

:P

2011. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van. Egy barátom a telephelyi marcona németjuhászt fegyelmezte le szóval, 1.-re. Pedig macskás a pali.
2011. szept. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!