Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lesz a yorkim szőre...

Csiigusz kérdése:

Mikor lesz a yorkim szőre olyan ezüst vagy szürke? Vasárnap lesz 10 hetes. És a kutya kozmetikushoz mikortól vihetem el? Vagy el tudom-e vinni mert nagyon sokat mocorog és játékos, nem tud egy helyben maradni xD

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello! Szerintem az ezüstösödére még várhatsz kicsit. Ismerősöm kutyuja 4-5 hónapos volt, mikor elkezdett színt váltani. Kozmetikushoz meg szerintem nyugodtan elviheted, mert ők meg tudják oldani. Vagyis, ha belegondolsz, akkor most egy kiskutyát (bármilyen fajtát) hagynának csombékosan, csak mert virgonc?
2011. szept. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

10hetes az még kölyök kutya, nagyon sokat kell mozognia.

Nevelni kéne.

2011. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azután viheted kozmetikushoz, hogy minden oltását magkapta, 4 hónapos kora után.
2011. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kutya szülei ezüstös vagy szürkés színűek,a tied is olyan lesz.

Egyébként ajánlom,hogy inkább a tenyésztőt kérdezd meg erről.

2011. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a yorkik szőre először fekete,ahogy idősödik ki fog szürkülni ezüstösödni.de láttam olyat is,amelyik fekete maradt.kozmetikushoz addig nem érdemes vinni,amíg meg nem nő a szőre mert úgyse tudnak vele mit csinálni,de ilyen kozmetikához szoktatás szinten el lehet vinni kb 500ft és akkor ott fésülgetik..stb szépen fokozatosan hozzászoktatják a kozmetikázáshoz.de te is meg tudod csinálni otthon.főleg majd a fülével foglalkozz sokat nyúlkálj bele babráld kicsit,jutalomfalattal jutalmazd közben.mert a kozmetikai fülszőr tépést nem igazán viselik el.
2011. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Ilyen dolgokat a tenyésztőtől kellene megkérdezni.
2011. szept. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszoka... amúgy meg a szőre nagyon hosszú ezért szeretnéém el vinni kozmetukushoz..
2011. szept. 8. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!