Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz? Marilyn Manson...

Ez igaz? Marilyn Manson tényleg bedobott a közönségbe (egyik koncertjén, nem tudom mikor) 5 darab kiskutyát, azért hogy amíg nem tépi szét a közönség addig nem kezdi el a koncertjét? Állítólag a közönség széttépte őket.

Figyelt kérdés
Hol voltak az állatvédők? Az ilyet nem kéne diliházba zárni? Legszívesebben lelőném vagy valami brutálisabb módszerrel megölném.
2009. ápr. 20. 16:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
52%
El tudom képzelni, hogy igaz. Én is hallotta már ezt. Meg h megdugott egy csirkét és utána felgyújtotta. Ez egy állat!! Ja bocs, nem hasonlítom hozzájuk, mert azoknak több az eszük. Jól megjínoznám ezt a merilingeczit, de jó lassan, hagy tudja milyen.
2009. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%
És ezzel a viselkedéssel mindketten fölé emelkedtek, mi?:D
2009. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Milyen viselkedéssel? Én nem akarok fölé emelkedni, csak azt akarom, hogy ez is ugyanúgy érezze azt fájdalmat, amit ez okoz másoknak!
2009. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
85%
Ez egy hatalmas nagy kamu! Nem kéne az ilyenekre adni...
2009. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
43%
Én olyat hallottam, hogy kioperáltatta két bordáját, hogy le tudja szopni magát.Állítólag meg is tette az egyik koncertjén.
2009. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
36%
Igen az igaz hogy nincs lengőbordája. Ez egy mocskos féreg!
2009. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%

Ezek, amiket írtatok mind kamuk, csak kitalálták őket. Szerintem pont Manson volt az, akik kitalálta ezeket. De egyik sem történt meg.


És pont azért találta ki, hogy az ilyan agyatlan hülyék, mint ti beegyék, mert tudjátok: a negatív reklám is reklám. És Manson szereti a hírnevet, amit az ilyen (hamis) botrányok által (is) szerez.

És intelligensebb valamennyiőtöknél. Ne úgy irogassatok róla, hogy utána sem néztek!

2009. ápr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
58%
A bordás dolog igaz, mellesleg nem ő az egyetlen, a kutyás sem elképzelhetetlen. Slipknot meg a Pink Floyd is nyakazott le csirkét a színpadon meg hasonlók, sőt asszem a Beatrice is csinált ilyet.
2009. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
56%
Lehet hogy egy örült de a zenéje k*rva jó.
2009. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
33%
az viszont igaz, hogy egy koncertjén leharapta egy denevér fejét!
2009. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!