Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni valami okból...

Hol lehet venni valami okból "leselejtezett" rendőrkutyát?

Figyelt kérdés
Régebben dunakeszin volt árverés,de már nem találni.
2011. szept. 6. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Néhány hónapja volt egy műsor a tv-ben a magyarországi rendőrkutyákról és legnagyobb megdöbbenésemre az ebek legvégül menhelyen kötöttek ki. Hát volt pár keresetlen gondolatom...
2011. szept. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon durva! Nem is tudtam, hogy a rendőrkutyákat úgymond "leselejtezik"! Én azt hittem, hogy amíg járni meg szagolni tudnak akár életük végéig a rendőrségnél dolgozik. :(

Szerintem írjál az Országos Rendőrkapitányságnak. Biztos örülnének, hogyha egy kutya ami nekik már nem kell gazdira találhat Nálad bámikor.

2011. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a Zsarumagazinban van erről infó, vagy elérhetőség.
2011. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fajtamentőknél akad néhány.

Keresd fel a honlapjukat. Német juhász fajtamentés

2011. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:00

Nem menhelyen kötöttek ki, hanem a fajtamentés átvállalta, hogy gazdát szerez nekik.

2011. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is láttam a műsort és nekem is totál menhely maradt meg, teljesen kiakadtam rajta. Emlékszem azt mondták, hogy olykor az a személy befogadja, aki a kutyával dolgozott, de ez nem mindig lehetséges ilyenkor pedig a kutya menhelyre kerül. Szerencsétlent dolgoztatják évekig, aztán ilyen öreg kor jut nekik, nagyon kiakadtam rajta.

Lényeg hogy azt lenne érdemes kipuhatolózni, hogy hova is viszik ezeket a kutyákat. Bár a múltkor pont poénkodtunk rajta, hogy érdekes lehet egy drog kereső kutyával a mindennapi séta... :)

2011. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs,de üsd be a keresőbe a "Dunakeszi rendőrségi kutyakiképzőt " és a pár évvel ezelőtti árverésről képeket is találsz ./ Javarészt kisebbség vásárolt/ Egyébként nem durva,lehet más szót pl: alkalmatlan ? kellett volna használnom. A kiöregedett kutyus ha nem kell a gazdinak-hozzá lehet jutni ,ismerősömnek is van-ha pedig kiképzés után kiderül ,hogy félős-nem támad stb.. az nem felel meg szolgálati kutyának. Örül a RK vagy nem örül,de jobb egy bizt.őrnél a kutya,mint a menhelyen szerintem.
2011. szept. 7. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!