Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ezt miért csinálja?

Szerintetek ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 10 hónapos (még) ivaros, kan boxer boldog gazdija vagyok, aki nagyon jól nevelt, okos kutya, sulizunk, rengeteget mozgatom, kutyákkal barátságos, teljesen szobatiszta, és lakáskompatibilis. Nem domináns, tudja, hogy a falkánkban nem ő az alfa, nem is tett még kísérletet ennek a megváltoztatására. Egyetlen egy apró gond van csak vele: Hétvégente le szoktuk vinni magunkkal vidékre párom szüleihez, hol az egész napot a kertben tölti 3 másik kutya társaságában. Este a házban alszik velünk, és minden áldott alkalommal arra kelünk hajnalban, hogy bepisilt. Hol a fotelbe mászik fel, hol a kanapéra, hol a szőnyegen van pisifolt... Otthon SOHA nem csinál ilyet! Nem tudom, mi lehet a gond? Fél, vagy csak az új "terüleltét" jelöli így meg? Szerintetek?
2011. szept. 7. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon ki tud menni ejszaka a lakasbol, vagy kiengeditek, idoszerint? Lehet ez nincs meg mikor vendegsegben vagytok?
2011. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, éjszaka már nem sétálunk, 9-ig tart az utolsó sétánk otthon, és kibírja reggel fél 6-ig, az első sétáig. (Hétvégén 7-ig, fél 8-ig is!) Szóval nincs hosszabb ideig bent, mint otthon.
2011. szept. 7. 15:52
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem jelölget
2011. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak jelöli a területét:)
2011. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szüleiteknél is megtanítottátok neki, hogy hol az a hely ahova pisilhet? Lehet azt hiszi, hogy ott akárhova pisilhet :) Jó, ez csak egy tipp, lehet hogy hülyeség, de mi sokat járunk a kutyával anyumékhoz (szinte minden hétvégén) és eleinte ott is sokat kikellett vinni az adott helyre mire rájött, hogy csak oda szabad pisilni.
2011. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy annyi az ok, hogy a nagy rohangálós, más kutyákkal játszós kintlévős idő után sokkal többet iszik, és nem tudja addig tartani?

Vagy akár az is lehet, hogy bizonytalan az idegen helyen, és ez félelmi reakció. Vidéken azért lehetnek más, fura hangok, zajok mint amiket megszokott.

2011. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!:)
2011. szept. 8. 08:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!