Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A shih-tzu kutya hullatja a...

A shih-tzu kutya hullatja a szőrét?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a shih-tzu kutyusok és nagyon rajtavagyok, hogy legyen nekem is egy, de sajnos allergiás vagyok a kutyaszőrre - annyira nem vészesen de azért megérzem. Ő hullatja a szőrét? Ha nagyon megnyíratom akkor is allergiás lehetek rá?
2009. ápr. 21. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szőr allergia nem csak arra szőrre vonatkozik, ami már nincs a kutyán. Beszélj az orvosoddal és látogass olyan helyre, ahol vannak kutyák. Így kiderülhet, hogy mennyire aktív az allergiád. Nekem volt olyan ismerősöm, aki a szőrallergiája miatt kopaszt cicát vett és sajnos rá is allergiás volt. Szerintem inkább ne vállalj így kutyát.
2009. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már shih-tzu közelében, sőt a kezembe is volt bele-bele szagolgattam de nem nagyon éreztem semmit bár neki nagyon mini volt a szőre,uszkárra nagyon nem bírom ha vágják a szőrét akkor se meg amúgy se.
2009. ápr. 21. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! nekem is azt modntak hogy 70% ban allergias vagyok a kutyaszorre.. bar 100% nal van tunete is..

Kezelest kaptam az allergiamra es lasd elmult a kutyaszorre !!

Mar csak a porra es a pollenre vagyok allergias!

Kerdezd meg az orvosod hogy lehet e hazban kutyad vagy nem ?!

En is megkerdeztem es igent mondott csak ha lehet ne aludjak vele :P

Es legyel sokat a kutyussal nezzd meg milyen reakcioid lesznek.. pl en regebben viszkettem a kutyaszorto les felholyagzott a boromes kipirosodott megvakaras utan... viszketett az orrom.. esetleg hapciztam is :|

Mostmar semmi.. kutyammal aludtam multkor is es semmi bajom nem volt.. ram lihegett attol se.. olelgettem meg ossze is nyalogatta a nyakam es semmi :d

Probald ki te is es mindenkepp kerd ki a doki velemenyet !!

meg irj!!

puszii`

2009. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem.egyátalán nem.
2009. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!