Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyust válasszunk?

Milyen fajta kutyust válasszunk?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már Dunát lehet rekeszteni ezekből a kérdésekből, de kérlek csak normális válaszokat írjatok.


Apukáméknál tavaly halt meg 13 éves a Bernáthegyink. Most eljött az idő, hogy egy új kutyust hazahozzunk. Mindenképpen menhelyről, vagy fajtamentőktől hoznánk a kutyát. Én minden hétvégémet itt töltöm, és szívesen mennék vele hosszabb túrákra. Ha a napi sétáltatása nem is lenne megoldva, de 3 naponta apáékkal is menne pár órára. Kinti kutyának gondoljuk, de a konyhába beengedénk.

A kert hatalmas (de tényleg:), és a szomszédban laknak a mamék, ahol van egy 7 ónapos játékos mudi. A kertet egybe lehet nyitni, így sokat játszhatnának. Van két cica is, ők kutyához vannak szokva. Nem feltétlenül kölyök kutyát akarunk. Sőt én inkább nagyobbat, mert valamiért nem szimpatizálok a nagyon fiatal kutyákkal. Szeretem őket meg minden, ne értsetek féle, de nem is tudom... Ha van még valami kérdés írjatok. Ezt tdjuk nyújtani a kutyának, remélem megfelel.


2011. szept. 11. 11:42
 1/5 anonim válasza:
100%
Óriás schnauzert tudom ajánlani nekünk 2 is volt. Gyönyörűek, bár kicsit "vadabbak" a miénket ezért kellett elaltatni, de kitudja milyen lenne egy másik kutya.
2011. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válasszatok egy nagy keveréket, vagy egy olyan kutyust menhelyről, ami a legszimpatikusabb neked. Rengeteg bajba jutott kutyust találhatsz ott, csak szét kell nézni. Megmentheted vele 2 kutya életét is, hiszen egyet hazaviszel, és egyet befogadhatnak helyette :)
2011. szept. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a menhelyre, mondd el a kikötéseket, és amelyik kutyu a legszimpibb, azt vidd haza. Nem muszáj, hogy kölyök legyen, egy idősebb kutya is simán beilleszkedik. Ha van rá lehetőség, akkor vigyétek magatokkal a kis mudit, hogy összeismertessétek őket, és így láthatjátok hogyan reagálnak egymásra. Sok szerencsét a kutyushoz!
2011. szept. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. szept. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, itt be tudod állítani, hogy pontosabban milyet szeretnél...
2011. szept. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!